|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Görme Engelli Oyuncu Deniz Akbulut’un Rehber Köpeği Kayboldu
  • Reklam

Görme Engelli Oyuncu Deniz Akbulut’un Rehber Köpeği Kayboldu

Görme engelli Yeşilçam oyuncusu Deniz Akbulut’un rehber köpeği Şans kayboldu. Şans isimli Rehber köpeğinin kendisine hem yoldaşlık hem de rehberlik yaptığını ifade eden sanatçı, köpeğin bulunması halinde kendisine 05323967826 nolu telefonundan haber verilmesini istiyor.

09 Eylül 2019 - 23:53

Görme engelli Yeşilçam oyuncusu Deniz Akbulut’un rehber köpeği Şans kayboldu.

1980’li yıllarda Yeşilçam’a damgasını vuran görme engelli Sanatçı Deniz Akbulut’un Rehber köpeği ŞANS 1 hafta önce kayboldu.

Sanatçı Akbulut, kendisine hem yoldaşlık hem rehberlik yapan köpeği Şans’ı her yerde arıyor. İstanbul Küçükçekmece’de Cennet Mahallesi civarlarında kaybolan Şans 8 aylık dişi bir GOLDEN RETRIEVER melezi.

Günlerdir kaybolan köpeğini gözyaşları içinde arayan Görme Engelli Yeşilçam Oyuncusu Deniz Akbulut, sosyal medya üzerinden gönderdiği mesajlarla yardım istedi.

Şans isimli Rehber köpeğinin kendisine hem yoldaşlık hem de rehberlik yaptığını ifade eden Akbulut mesajında; “Değerli dostlarım, arkadaşlarım. Şans isimli dişi kızım kaybolmuştur. Görenlerin ilgilenenlerin bu numarayla irtibata geçmenizi rica ediyorum. İnanın içim kan ağlıyor. O benim her şeyimdi. Bana yolu gösteriyordu. Benim arkadaşımdı. Bana ses ve bir nefesti. Kızım şimdi dışarda.  Yalnız yaşayamaz. Lütfen onu kurtaralım. O aciz. Daha yavru, sekiz aylık bir bebek. Sizlerden rica ediyorum, yardımcı olun lütfen.” diye konuştu.

Köpeğinin kaybolmasının ardından içinin yandığını ifade eden sanatçı, köpeğin bulunması halinde kendisine 05323967826 nolu telefonundan haber verilmesini istiyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uzman Posta ve Uyumsoft İş Birliği Anlaşması İmzaladı
Uzman Posta ve Uyumsoft İş Birliği Anlaşması İmzaladı
Üreten İnsanlarımızın Kapısını Dünyaya Açıyoruz
Üreten İnsanlarımızın Kapısını Dünyaya Açıyoruz