|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Tezgah Üretim Evi Açıldı!

Tezgah Üretim Evi Açıldı!

Bir bilgi paylaşım atölyesi olan Tezgah Üretim Evi, Türkiye'nin önde gelen sanatçı ve eğitmenlerini birer "tezgahçı" olarak bir araya getiriyor.

22 Ocak 2015 - 00:59

Her biri kendi alanında uzman 3 kişi; Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi'nin sahibi Burak Bulut, Bikafalar kurucusu Bora Öğünç ve TÜGİAD Girişimcilik Yarışması 1.'lik ödüllü, “Bu da sanat için” kurucusu Burçak Yıldırım güçlerini birleştirdi ve ortaya benzeri görülmemiş bir oluşum çıktı: Tezgah Üretim Evi. Türkiye’nin önde gelen sanatçıları, eğitmenleri ve “Ben bu konuyu çok iyi biliyorum, ben de anlatmak istiyorum” diyen herkes bu Tezgâhın etrafında toplanıyor.

Her biri kendi alanında uzman, girişimci 3 kişi; Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi'nin sahibi Burak Bulut, Bikafalar kurucusu Bora Öğünç ve TÜGİAD Girişimcilik Yarışması 1.'lik ödüllü, “Bu da sanat için” kurucusu Burçak Yıldırım’ın bir araya gelmesi sonucu ortaya benzeri görülmemiş bir oluşum çıktı: Tezgâh Üretim Evi.

Bir bilgi paylaşım atölyesi olan Tezgah Üretim Evi, Türkiye’nin önde gelen sanatçı ve eğitmenlerini birer “tezgahçı” olarak bir araya getiriyor.

Cihangir'de bulunan Tezgah Üretim Evi'nde bir araya gelen eğitmenler önlüklerini giyip bir tezgahın arkasına geçiyor ve paylaşım başlıyor. Tezgâhta paylaşılan bilgilerin bir kısmı videolar aracılığıyla ve yazılı olarak www.tezgahcilar.com web sitesinde içerik haline getiriliyor. Üstelik tezgâhçı olmak için dünyanın tüm sertifikalarına sahip bir eğitmen olmak gerekmiyor. “Ben bu konuyu çok iyi biliyorum, ben de anlatmak istiyorum” diyen herkes Tezgahın başına geçebiliyor.

Tuna Kiremitçi, Akasya Asıltürkmen, Fatih Aker, Uykusuz Dergiden Alpay Erdem, Penguen Dergiden Serkan Yılmaz, Serkan Ünsal, Altay Öktem, Tunç Kılınçgibi çok değerli isimlerin de destek verdiği bir partiyle açılanTezgah Üretim Evi, katılımcılara her ay farklı etkinlik, kurs ve atölye sunmayı hedefliyor.

Tezgâh Üretim Evi, taptaze bilgileri yerinden almak isteyen herkesi atölyeye bekliyor. Atölyeye gelenler aynı zamanda Burak Bulut’un “Tezgahçılar” fotoğraf sergisini de ziyaret edebiliyor.

Şubat ayında, Tezgah Üretim Evi’nde yapılacak birbirinden ilginç atölyeler;

“Dijital İçerik Yazma ve Fazlası”, “Çıplaktan Nü Fotoğrafa”, “Alemin Kralı Video”, “Otantik Hareketler Dans Terapisi”, “Doğaçlama Atölye”, “İçimizdeki Kadın İçimizdeki Erkek”, “Kalben’in Şaraplı Sohbet Sofrası”, “Transformal Nefes Farkındalık Terapisi”, “Reklamcılara Özel Pis Dedikodu Gecesi” ve “Aşk mı? Para mı? Bir Kariyer Planlama Macerası”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Doğan; 'İdlib'de Şehit Sayımız 29 Oldu'
Vali Doğan; 'İdlib'de Şehit Sayımız 29 Oldu'
Türkiye Emekliler Platformu :
Türkiye Emekliler Platformu : " Banka promosyonunun peşini...