|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Halamın İzindeyim! ...

Halamın İzindeyim! ...

Müzik Piyasasına hızlı bir giriş yapan Ayça Gürsaçer ve partneri Cem, Şok Etkisi adlı klipleriyle müzik dünyasında ŞOK etkisi yaptı...

28 Aralık 2018 - 17:59

Müzik Piyasasına hızlı bir giriş yapan Seda Sayan’ın yeğeni anı zamanda programlarının yönetmeni Ayça Gürsaçer ve partneri Cem müzik piyasasına iddialı bir giriş yaptılar.

Şok Etkisi  adlı klipleriyle müzik dünyasına iddialı geliyoruz diyor...

Ayça ve Cem ikilisinin DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda çıkan şarkıları Şok Etkisinin söz ve müziği Yalçın Topyanak’a, aranjesi Berk Kirtiş’e ait.

Ayça aynı zaman Seda Sayan’ın yeğeni ve yıllarca yönetmenliğini yapmış. 
Fiyasko şarkısından sonra Şok Etkisi isimli şarkısınında klip yönetmenliğini üstlenmiş.

Klipin sanat yönetmeni, çocukluk arkadaşı olan Okan Boyar; "Ayça ve Cem  zaten kardeş gibiler, birbirlerini cok iyi tanıyor ve tamamlıyorlar, ekibimiz aile gibi, rahat bir ortamda çalıştık" çekimler sırasında çok rahattık ve çok eğlendik dediler.

Halam daima arkamızda...

Halası Seda Sayan’ın da kendisine her konuda destek olduğunu söyleyen Ayça Gürsaçer, en büyük hayranı olduğum sanatcı Seda Sayan ve onun izinden giderek müzik dünyasında başarılı olacağıma inanıyorum diyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sevgilisinin Saç Rengine Aşık Olanlara; PH 4.5 Renk Koruma
Sevgilisinin Saç Rengine Aşık Olanlara; PH 4.5 Renk Koruma
Vali Yerlikaya, İSTKA 20. Kalkınma Kurulu Toplantısı’na Katıldı
Vali Yerlikaya, İSTKA 20. Kalkınma Kurulu Toplantısı’na...