|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Kadıköyde ’SoMbahar’ Sergisi ve Nihal Güres İmza Günü

Kadıköyde 'SoMbahar' Sergisi ve Nihal Güres İmza Günü

“SoMbahar” Karma Resim, Fotoğraf ve Exlibris Sergisi 1 Ekim Salı günü saat 18:00’de Kadıköy Sineması Fuaye Sanat Galerisinde açılacak.

30 Eylül 2019 - 21:51 - Güncelleme: 04 Ekim 2019 - 16:19

“SoMbahar” Karma Resim, Fotoğraf ve Exlibris Sergisi 1 Ekim Salı günü saat 18:00’de Kadıköy Sineması Fuaye Sanat Galerisinde açılacak.

Erol Ünal, Esmeri Alev Ekebaş, Güler Gök, Nevim Kayaoğlu ve Nihal Güres’in katıldığı sergi Kadıköy Sineması Fuaye Sanat Galerisi’nde 1-15 Ekim 2019 tarihleri arasında her gün saat 11.00 – 21.00 arası ziyaret edilebilecek.

Fotoğraf ve Exlibris Sanatçısı Erol Ünal, Knidos’ta yaşayan Datça ile fotoğrafa sevdalı Esmeri Alev Ekebaş, Hititli medeniyetin beşiği Çorum tarihindeki izleri günümüze taşıyan ressam Güler Gök, Dersim’li eşsiz güzellikte ve hırçınlıkta bir coğrafyada aşk sevgi ve barış güvercinleri uçurup şapkalara konduran ressam Nevim Kayaoğlu, Yaratıcılığı ile Ankara bozkırından gökkuşağı çıkaran ressam Nihal Güres  Kadıköy Sineması Fuaye Sanat Galerisi’nde 1-15 Ekim 2019 tarihleri arasında her gün saat 11.00 – 21.00 saatleri arası ziyaret edebileceğiniz “SoMbahar” sergisinde buluştular.

Nihal Güres’in son kitabı “Ölünce de Kırmızı Ruj Sürüyor musunuz?” imza günü

Nihal Güres “Ölünce de Kırmızı Ruj Sürüyor musunuz?” adlı yeni roman’ını serginin açılışında imzalayacak. “Bir bakımevinde başlayan ve bulutların üzerinde biten bu roman, acıklı bir yaşlılar dramı değil. Bu romanla, aşkın ve erotizmin kimi zaman büyüsüne kimi zaman esprisine kapılıyor sonra da şairlerin dizelerinde şahane aşk pastalarıyla sürüp gidiyorsunuz. Buruk bir tadı harika bir içtenlikle karıştırıp sunuyor size yazarımız… Bir Diva’nın ardından nemlenen gözlerle de bırakmıyor sizi. Ta ki gezegenin ışıklaşan ruhlarından bir Diva, Zeus ile karşılaşana kadar…” Daha önce hiç böyle bir roman okumadınız.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye Beşik Gibi Sallanıyor
Türkiye Beşik Gibi Sallanıyor
'Almanya ile Diyaloğumuzu Güçlendirerek Devam Ettireceğiz'
'Almanya ile Diyaloğumuzu Güçlendirerek Devam Ettireceğiz'