|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Kaza Kurbanı Polis ile Oğlu Son yolculuğa Uğurlandı
  • Reklam

Kaza Kurbanı Polis ile Oğlu Son yolculuğa Uğurlandı

Trafik kazası sonucu vefat eden Polis Memuru İsa Karadine ve oğlu Emir Çetin Karadine Çorum’un Büyük İncesu köyünde gerçekleştirilen törenin ardından son yolculuklarına uğurlandı.

19 Temmuz 2021 - 17:29 - Güncelleme: 19 Temmuz 2021 - 18:38

Trafik kazası sonucu vefat eden Polis Memuru İsa Karadine ve oğlu Emir Çetin Karadine Çorum’un Büyük İncesu köyünde gerçekleştirilen cenaze töreninim ardından son yolculuklarına uğurlandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Daire Başkanlığı’nda görevli olan ve geçirdiği trafik kazası sonucu vefat eden Polis Memuru İsa Karadine ve oğlu Emir Çetin Karadine Çorum’un Büyük İncesu köyünde gerçekleştirilen törenin ardından son yolculuklarına uğurlandı.

Çorum’da gerçekleştirilen cenaze törenine, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ile kederli ailesi, sevenleri ve emniyet teşkilatı mensupları katıldı.

 

TR HABER AJANSI-** ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu