|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
KYÇ Polis Derneği Üyesi Emeklilere İNDİRİMLİ Termal Kaplıca
  • Reklam

KYÇ Polis Derneği Üyesi Emeklilere İNDİRİMLİ Termal Kaplıca

KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Derneği (POLEMDER) Kütahya Şube Başkanı Mustafa Nazlıpınar, Kütahya Ilıca ve Yoncalı Termal kaplıca tesislerinden yolu Kütahya'dan geçen tüm dernek üyelerinin yüzde 20 indirimli yararlanacağı müjdesini verdi.

17 Aralık 2020 - 15:18 - Güncelleme: 17 Aralık 2020 - 16:07

KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Derneği (POLEMDER) Kütahya Şube Başkanı Mustafa Nazlıpınar, Kütahya Ilıca ve Yoncalı Termal kaplıca tesislerinden yolu Kütahya'dan geçen tüm dernek üyelerinin yüzde 20 indirimli yararlanacağı müjdesini verdi.

Kütahya ILICA ve YONCALI' da Termal Tesis Işletmeciliği yanında kısa adı MISIAD olan Memleketçi Sanayici Iş Adamları Derneği Şube Başkanlığı ile DEVA Partisi'nin Kütahya İl Başkan Yardımcısı görevlerini de yürüten iş insanı Ali Rıza Doğru, Kütahya POLEMDER derneğine dün ziyarette bulundu.

Başkan Mustafa Nazlıpınar, KYÇ POLEMDER'in logosunun yer aldığı bir çini tabağı ziyaret anısına  Iş Insanı Ali Rıza Doğru'ya hediye olarak verdi.

Başkan Nazlıpınar, ziyarette Kamu Yararına Çalışan - Siyaset Üstü faaliyet gösteren bir DERNEK olarak ; Devlet - Millet bütünleşmesine katkı sağlayan, bölücü olmayan, ATATÜRK Ilke ve Inkılaplarinda buluşan herkese kapılarının gönlüllerinin açık olduğunu belirterek, Genç-Sempatik-Yetenekli ve hamiyetperver bir Iş Insanı olan Ali Rıza Doğru'nun dernek fahri üyeleiği ile sahip oldugu Konaklama ve Termal Tesislerde dernek üyelerine  yüzde 20 ındirim yapmayı da taahhüt ettiğini ifade etti.

Merkezi İstanbul'da bulunan ve Genel Başkan görevini emekli Emniyet Müdürü Mustafa Acar'ın yürüttüğü ve Türkiye genelinde 43 şubesi ile halen faaliyet gösteren kamu yararına çalışan (KYÇ) Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Kütahya Şube Başkanı Mustafa Nazlıpınar'ın  ziyaret ile ilgili olarak " Kütahya Polis Emeklileri Derneği " isimli sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı :

"16.12.2020 Çarşamba Günü Dernegimizde , Genç - Sempatik - Yetenekli ve hamiyetperver bir Iş Insanı olan Ali Rıza DOĞRU Beyi ağırladık .

On parmağında on hüner olan kardeşimiz, Kütahya ILICA ve YONCALI' da Termal Tesis Işletmeciliği yanında , kısa adı MISIAD olan Memleketçi Sanayici Iş Adamları Derneği Şube Başkanlığı ile ;DEVA Partisinde Başkan Yardımcısı sıfatıyla de siyaset yapmaktadır.

Kamu Yararına Çalışan - Siyaset Üstü faaliyet gösteren bir DERNEK olarak ; Devlet - Millet bütünleşmesine katkı sağlayan , bölücü olmayan , ATATÜRK Ilke ve Inkılaplarinda buluşan herkese kapımız ve gönlümüz açıktır.

Fahri Üyeliğimizi de severek kabul eden Ali Rıza DOĞRU Bey , sahip oldugu Konaklama ve Termal Tesislerde üyelerimize % 20 ındirim yapmayı da taahhüt ettiler.

Yolu Kütahya'dan geçen KYÇ POLEMDER  ailemizin her ferdini ağırlamak üzere bekliyoruz. Salgının bitip huzur dolu günlerde ;

Tabii Doğa Zenginliği ile tanınan beldelerimizde buluşmak ümidiyle...."

 

TR HABER AJANSI -** ÖZEL HABER : ** HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erdoğan Yangınlarla İlgili Son Durumu Açıkladı
Erdoğan Yangınlarla İlgili Son Durumu Açıkladı
Çin'de Yeniden Koronavirüs Alarmı! Bir Şehre Giriş Çıkışlar Kapatıldı
Çin'de Yeniden Koronavirüs Alarmı! Bir Şehre Giriş Çıkışlar...