|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Memur emeklilerine bayram ikramiyesi 28 Temmuz’da
  • Reklam

Memur emeklilerine bayram ikramiyesi 28 Temmuz'da

SSK'lı emeklilere Kurban Bayramı ikramiyesi ödemesi 17 Temmuz'da başladı., Memur emeklilerine ise 28 Temmuz’da ödeme yapılacak.

19 Temmuz 2020 - 15:23 - Güncelleme: 19 Temmuz 2020 - 15:38

SSK'lı emeklilere Kurban Bayramı ikramiyesi ödemesi 17 Temmuz'da başladı.. Memur emeklilerine ise 1000 TL tutarında 28 Temmuz’da ödeme yapılacak.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca 17-29 Temmuz tarihlerinde ödeneceği açıklanan Kurban Bayramı ikramiyeleri, emeklilerin banka hesaplarına yatırılmaya başlandı.

SSK'LI EMEKLİLERE 17 TEMMUZ DA İKRAMİYE ÖDEMESİ BAŞLADI  

Bakanlık, zamlı temmuz aylıkları ile Kurban Bayramı ikramiyelerinin, SSK'lı emekliler için 17-26 Temmuz tarihlerinde, Bağkur’lu emekliler için de 25-28 Temmuz tarihlerinde, aylık ödeme günlerinde hesaplara yatırılacağını bildirmişti.

MEMUR EMEKLİLERİNE 28 TEMMUZ DA ÖDEME YAPILACAK

Ayrıca, Emekli Sandığı kapsamında olan vatandaşların temmuz aylık farkının, ağustos aylıklarının ve Kurban Bayramı ikramiyelerinin birlikte ödeneceği belirtilmişti.

Bu kapsamda Ziraat Bankasından her ayın birinci ve ikinci gününde aylıklarını alanlara 28 Temmuz’da, üç, dört ve beşinci gününde aylıklarını alanlara da 29 Temmuz’da ödeme gerçekleştirilecek.

Aylıklarını diğer bankalardan alan emeklilere ise 28 Temmuz’da ödeme yapılacak.

 

ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN-** TR HABER AJANSI

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Efsane Belkıs Aygen’in Korona Şarkısı Rekora Gidiyor
Efsane Belkıs Aygen’in Korona Şarkısı Rekora Gidiyor
2020 Düşünce ve İfade Özgürlüğü Ödülleri Sahiplerini Buldu!
2020 Düşünce ve İfade Özgürlüğü Ödülleri Sahiplerini...