|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Milletin İradesi Yeni Bir İttifak Daha Doğurdu! Türkiye...
  • Reklam

Milletin İradesi Yeni Bir İttifak Daha Doğurdu! Türkiye İttifakı!

Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı’nın ardından; Milletin İradesi yeni bir İttifak daha doğurdu! … Türkiye İttifakı! … İç ve dış politikadaki birçok açmazı ortadan kaldırmayı hedefleyen Türkiye ittifakı alternatif büyük bir güç olarak ortaya çıktı.

07 Mart 2021 - 22:24 - Güncelleme: 08 Mart 2021 - 07:19

Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı’nın ardından; Milletin İradesi yeni bir İttifak daha doğurdu! … Türkiye İttifakı! …

İç ve dış politikadaki birçok açmazı ortadan kaldırmayı hedefleyen Türkiye ittifakı alternatif büyük bir güç olarak ortaya çıktı.

Türkiye İttifakı’nda Kuvayı Milliye Ruhu İle yola çıkan her alanda yetkin bir kadro bulunuyor…

Türkiye İttifakı kadrosunda; her biri Lider vasfında her biri ülkesine milletine gönül vermiş, ülkemizi yöneten tüm makamlarda yer alabilecek nitelikte Türkiye’nin yetiştirdiği değerler, ALTERNATİF LİDERLER yer alıyor.

Ekonomiden eğitime,  toplumsal ve sosyal konulardan siyasete, ülke yönetimini ilgilendiren her konuda çözüm üretmeye başlayan Türkiye İttifakı, Çok sayıda Siyasi Partileri ve Sivil Toplum Kuruluşlarını çatısı altında topladı.

Türkiye İttifakı nedir? Türkiye ittifakı nereden doğdu? Türkiye İttifakı ne yapmaya çalışıyor? Türkiye İttifakı Genel Sekreteri Yunus Ekşi, Türkiye Haber Ajansı YouTube Kanalında Gazeteci Ekonomist Dr. Ahmet Kaplan’ın sorularını cevaplandırdı.

Gazeteci Ekonomist Dr. Ahmet Kaplan:
Değerli izleyicilerimiz Türkiye Haber Ajansı'nın YouTube Kanalında çeşitli konuklar alıyoruz.
Bu akşamki konuğumuz son dönemlerde gündeme gelen Türkiye İttifakı’nın Genel Sekreteri Ekonomist Yunus Ekşi. Türkiye İittifakı diye yeni bir ittifak kuruldu.
Türkiye İttifakı’nın neden ne için kurulduğunu anlamaya çalışacağız şimdi.

Yunus Bey hoş geldiniz. Türkiye İttifakı son günlerde fazla miktarda kamuoyu gündeminde konuşulmaya başlandı. Demek ki önemli bir çalışma yapıyorsunuz. İttifakın kamuoyunda kabul gördüğü de gözleniyor.

Nereden Doğdu Bu İttifak? Türkiye ittifakı nedir?
Ne çalışmaları yapıyorsunuz? 
Bu ittifakın hizmeti görevi ne olacak?

Türkiye İttifakı’nın Genel Sekreteri Ekonomist Yunus Ekşi:

Evet, aslında bu ittifakın oluşmasına sebebiyet veren millet ittifakı ve Cumhur İttifakı’dır.
Türk siyasetinde siz de takdir edersiniz ki son zamanlarda halkımızın hoşlanmadığı bir dil kullanılıyor. Siyasi Yapı süreci içerisindeki siyasi mücadele halkın ayrışmasına da sebebiyet verecek bir dile dönüştü. Bu da toplumda ciddi manada sosyal travmalara sebebiyet verecek bir boyuta bizi taşıyor.

İŞTE RÖPORTAJIN TAMAMI:

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Emekli Bayram İkramiyeleri için 3 ZAM formülü
Emekli Bayram İkramiyeleri için 3 ZAM formülü
Trafik İşaretleri ilk Kez Nerede Kullanıldı
Trafik İşaretleri ilk Kez Nerede Kullanıldı