Resmi Gazete'de son yayımlanan İl Emniyet Müdürleri kararnamesiyle Çankırı'dan Bolu'ya atanan yeni İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, vatandaşlarımızın bayramı huzur içinde geçirmeleri için uygulama noktalarında gece görevli polislerle bayramlaştı..
Müdür Aksoy, sosyal medya hesabından bayramlaşma ile ilgili olarak hem görseller hem de mesaj paylaştı.![](/images/files/uploads/AKSOY%20ANA%20MAN%C5%9EET.jpg)
Paylaştığı mesajda şu ifadeler yer aldı : "Geceler bizimdir hep, vatandaşlarımızın bayramı huzur içinde geçirmeleri için gece uygulama yapan ekiplerimizle bayramlaştık. Polise yarın bayram demişler, nerede görevliyim? diye sormuş.. Biz sizin için varız, lütfen gönlünüzde bize yer açın.. Bayramınız mübarek olsun.." TR HABER AJANSI-** ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN
![](/images/files/uploads/AKSOY%20MAN%C5%9EET.jpg)
![](/images/files/uploads/AKSOY%20ANA%20MAN%C5%9EET.jpg)
![](/images/files/uploads/BOLU%281%29.jpg)