KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Derneği (POLEMDER) Genel Başkanı Doğan Şimşek beraberindeki Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte bugün İstanbul İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş'a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2022/11/637e1d12d8a5b.jpg)
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2022/11/637e1d58bc4ea.jpg)
Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarettte Genel Başkan Doğan Şimşek, İl Emniyet Müdürü Aktaş'a ziyaret anısına bir plaket takdim etti.
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2022/11/637e2768bc41d.jpg)
"Kamu yararına çalışan (KYÇ) Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneğimiz yönetim kurulu olarak Sn.Doğan ŞİMŞEK, Genel Başkan Yardımcısı Sn.Ali ÖZYİĞİT, Veznedar üye Sn.Mustafa AVCI, Yönetim Kurulu üyeleri Sn.Kemal GÖK, üye Sn.Mustafa BEKTAŞ ile birlikte İstanbul İl Emniyet Müdürümiz Zafer AKTAŞ'ı makamında nezaket ziyaretinde bulunduk.Derneğimizin faaliyetleri hakkında ve huzur evi projemizle ilgili bilgilendirme yapıldı. Misafirperver davranışlarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz."
TÜRKİYE HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN