|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Polis Emeklileri Derneği Şube Başkanları İSTiŞARE Toplantısı...
  • Reklam

Polis Emeklileri Derneği Şube Başkanları İSTiŞARE Toplantısı Gerçekleştirildi

KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Acar, dernek şube başkanları ile  Balıkesir Erdek'te derneğe ait Polem otel toplantı salonunda düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.

20 Eylül 2021 - 13:31 - Güncelleme: 21 Eylül 2021 - 15:57

KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Acar, dernek şube başkanları ile  Balıkesir Erdek'te derneğe ait Polem otel toplantı salonunda düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.

Genel Merkezi İstanbul'da bulunan, Genel Başkan görevini emekli Emniyet Müdürü Mustafa Acar'ın yürüttüğü ve Türkiye genelinde 43 şubesi ile faaliyet gösteren kamu yararına çalışan (KYÇ) Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği'nin Genel Merkez yönetim kurulu üyeleri ve şube başkanları 4 gün boyunca düzenlenen istişare toplantısında, şube başkanları faaliyetlerini, sıkıntılarını, beklentilerini, dilek ve önerilerini Genel Başkan, Genel Merkez yöneticileri ile şube başkanlarına tek tek aktardılar.

Foto'da (solda) Genel Başkan Mustafa Acar ile Zonguldak Şube Başkanı Hayrettin Gezer görülüyor..

Zonguldak Şube Başkanı Hayrettin Gezer, Erdek'te düzenlenen  istişare toplantısının bu güne kadar yapılan istişare toplantılarının en güzeli olduğunu belirterek, toplantı hakkında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı :

"KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Derneği'mizin şube başkanları istişare toplantısı Sn Genel Başkanımız Mustafa ACAR'ın Başkanlığında KYÇ Türkiye Pol. Em. Sos.Yrd.Der. Şube. Başkanlarının Katılımı ile Erdek Polem otel toplantı salonu'nda gerçekleştirilmiştir.

Bu güne kadar yapılan istişare toplantılarının en güzeli olmuştur. Birlik ve beraberliğin daha güçlü olduğu bu toplantıda biz şube başkanları tarafından çok olumlu sonuçlar verilmiş olup ; Başta Sn.Genel Başkanım Mustafa ACAR'a, Genel Merkez Yönetimine ve Personeline, Genel Başkan Yardımcısı ve Polem Otel Müdürü Sn. Doğan ŞİMŞEK ve personeline, Şube Başkanlarım ve yönetimlerine şükranlarımı sunar. başarılar dilerim ."

Manisa Salihli Şube Başkanı Macit Özdemir de, toplantıya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı :

" Kamu Yararına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Salihli Şubesi Başkanı olarak, katıldığım ilk istişare toplantısı yüksek kalitede geçti, Sayın Genel Başkanım, Genel Başkan Yardımcım, Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube Başkanlarımız ve Yardımcıları ve Otel çalışanlarımıza sevgi ve saygılarımla.."

İzmir Bayraklı Şube Başkanı Hacı Mehmet Bektur da, toplantı hakkında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı :

"KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği İstişare Toplantısı Polem Otel Erdek de Şube Başkanlarının Katılımı ve Sn Genel Başkan Mustafa ACAR'ın Başkanlığın da Gerçekleşmiştir..Bu güne kadar beş toplantıya katıldım, bu kadar güzel seviyenin yüksekliği uyumlu ve birlik beraberliğin daha güçlü olduğu bir toplantı yaşamadım..Bu da demek oluyor ki her şey yolun da gidiyor ve daha iyi olacağını izliyor, gözlüyorum.Başta Sn.Genel Başkanım Mustafa ACAR'a, Genel Merkez Yönetimine ve Personeline, Polem Otel Müdürü ve Genel Başkan Yardımcım Doğan ŞİMŞEK ve Çalışanlarına, birbirinden değerli Şube Başkanlarım ve Şube Başkan Yardımcılarına ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum."

 

TR HABER AJANSI -** ÖZEL HABER

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kolaysoft Teknoloji ve PKF İstanbul Arasında İşbirliği Yapıldı
Kolaysoft Teknoloji ve PKF İstanbul Arasında İşbirliği Yapıldı
Suveyda Filminin Galası Esenler’de Yapıldı
Suveyda Filminin Galası Esenler’de Yapıldı