|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Polis Medya Gazetesinin Nisan sayısı beğenildi
  • Reklam

Polis Medya Gazetesinin Nisan sayısı beğenildi

Ulusal yayımlanan ve 16 sayfadan oluşan polis teşkilatının sesi olan Polis Medya Gazetesi’nin 2020 Nisan ayı yeni sayısı beğenildi.

02 Nisan 2020 - 15:20 - Güncelleme: 02 Nisan 2020 - 21:17

Ulusal yayımlanan ve 16 sayfadan oluşan polis teşkilatının sesi olan Polis Medya Gazetesi’nin 2020 Nisan ayı yeni sayısı çıktı.

Emniyet teşkilatının hizmetleri, polislerin özlük ve sosyal sorunları ve trafik güvenliği hizmetleriyle ilgili haberlerin yer aldığı yeni sayı okurlar tarafından beğenildi.

Gazete künyesinde   Raşit Karagöz İmtiyaz sahibi, Ahmet Kavlak Genel Müdür,  Ali Cumhur Sorumlu Yazı İşleri Müdürü , Halis Kahraman Haber Merkezi Müdürü ,  Sümer Taşkıran Yazı İşleri Müdürü  ve Metin Selvitop İstihbarat Haber Şefi olarak yer alıyor.

Yazar Kadrosu ise Abdullah Kaplan, Korkmaz Yeşil, Adnan Şener ve Halis Kahraman’dan oluşuyor. Prof.Dr.Ömer Soner Hunkan ve Mehmet Talayoğlu da konuk yazar olarak yer alıyor.

Gazetenin 2020 Nisan ayı yeni sayısında yer alan bazı haber başlıkları şöyle sıralanıyor.

** Şanla şerefle dolu Polis teşkilatımızın 175’inci yılı kutlu olsun.

** Emniyet mensuplarında coranavirüs var

**Coranavirüs sahtekarları

**Dilsiz tanık’tan suçluya uzanan yol

**Yunan polisi öldürüyor, Türk polisi yardıma koşuyor..!

**Fahri Trafik Müfettişlerinin sayısı 36 bini aştı

**Türkiye Trafik dergisi beğenildi

Gazete okurları, Haber Müdürü Halis Kahraman'a ilettikleri mesaj ile gazete hakkındaki düşüncelerini şöyle dile getirdiler :  

Gençer YILDIRIM ( Emniyet Müdürü) : "Ellerinize sağlık Halis Abiciğim. Baskı kalitesi, düzenleme ve içerik olarak kaliteli bir çalışma, güzel gazete. Çok iyi işler yapıyorsunuz. Tebrik ederim."

Metin ÇEBİ (Emekli polis memuru) : " Kıymetli Arkadaşım Halis bey, gönderdiğin gazete yazılarını okuyorum.Bu yeni sayı da yer alan senin köşe yazını da okudum..Çok güzel olmuş.. İnşallah fahri trafik müfettişlerinin denetim yardımı ile trafik kazaları azalır.Gazeteye emeği geçenlere teşekkürler..Selam va saygılar..

 Alper UZUNGÜNGÖR ( Emekli Başkomiser) : Gazetenizi beğenerek okuyorum.Sayfa düzenlemesi 10 üzerinden 10..Gazeteyi okumak yormuyor. Tasarım/grafik takdir edilir.."
 
Osman DEMİR  (Emekli Polis Memuru): Polis Medya Gazetesi, polislerin istek, öneri ve taleplerini hem yetkili makamlara, hem de kamuoyuna duyuruyor..Beğenerek okuyorum.
 
Mehmet KANBER (Emekli Başkomiser) : Gazetenizin sıkı takipçisiyim.Çalışan ve emekli polislerin sorunlarını dile getiriyorsunuz. Gazeteye emeği geçenleri tek tek kutluyorum. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.
 
ÖZEL HABER .Ahmet KAPLAN / TÜRKİYE HABER AJANSI

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeni Yasakları Açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeni Yasakları Açıkladı
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Toplandı
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Toplandı