|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Polislere 3600 sözü verildi, söz tutulmadı
  • Reklam

Polislere 3600 sözü verildi, söz tutulmadı

Polis emeklisi Halis Kahraman, bu sabah FOX TV 'de yayınlanan " Çalar Saat " programına " Bugün meclis açılıyor.Polislere 3600 sözü verildi, söz tutulmadı.Gerçeği bilmek iyidir.." mesajı iletti.

01 Ekim 2020 - 16:22 - Güncelleme: 01 Ekim 2020 - 16:54

Polis emeklisi Halis Kahraman FOX TV 'de " Çalar Saat " program sunucusu İsmail Küçükkaya'nın  bu sabah " # GerçeğiBilmekİyidir"  Hashtag'i için " Bugün meclis açılıyor..Polislere her seçim öncesi 3600 ek gösterge sözü verildi.Yıllar geçti,söz tutulmadı.Resmi açıklama bekliyoruz.Gerçeği bilmek iyidir.." mesajı iletti.

FOX TV 'de "Çalar Saat " isimli programın sunucusu İsmail Küçükkaya, bu sabah (1 Ekim) Hashtag'in yani seçilen konu başlığı'nın "  # GerçeğiBilmekİyidir" olduğunu belirterek, izleyicilerden mesaj göndermelerini istedi.

İstanbul'da yaşayan polis emeklisi Halis Kahraman, belirlenen bu konu başlığı için hükümet tarafından polislere söz verilen 3600 ek gösterge hakkında bir mesaj iletti.

" # GerçeğiBilmekİyidir, Polislere 3600 sözü verildi, söz tutulmadı..! "

İstanbul'da yaşayan ve Polis Medya Gazetesi Haber Merkezi Müdürü görevini de halen yürüten polis emeklisi Halis Kahraman'ın İsmail Küçükkaya'ya bu sabah ( 1 Ekim) canlı yayında okunması talebiyle ilettiği tweet mesajı paylaşımında şu ifadeler yer aldı :

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sırbistan Türkler’i Vatandaşlık İstiyor
Sırbistan Türkler’i Vatandaşlık İstiyor
Azerbaycan ordusu, Ermeni Güçlerini Böyle Vurdu
Azerbaycan ordusu, Ermeni Güçlerini Böyle Vurdu