Mersin İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli personel tarafından kendi aralarında oluşturulan fonla toplanan para ile yeni evlenen, çocukları olan, çocuklarına sünnet yapan ve emekli olan personele 2020 yılı Ocak ayından bu yana 214'ü çeyrek, 67'si yarım altın olmak üzere toplam da 281 Altın hediye olarak dağıtıldı..
Hediye takdimini İl Emniyet Müdür Yardımcısı 2.Sınıf Emniyet Müdürü Yılmaz KABAKÇILAR yaptı.
İl Emniyet Müdürlüğü'nün çeşitli birimlerinde görevli çok sayıda personele hediyelerinİ takdim eden 2.Sınıf Emniyet Müdürü Yılmaz KABAKÇILAR, Mersin Emniyet Teşkilatı olarak örnek ve güzel bir dayanışma içinde olduklarını ifade ederek tüm personele teşekkür etti. ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN- ** TR HABER AJANSI
![](/images/files/uploads/HED%C4%B0YE%20TAKD%C4%B0M%C4%B0.jpg)
![](/images/files/uploads/TOPLU%20HED%C4%B0YE%20TAKD%C4%B0M%C4%B0.jpg)