|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Rus Savaş Gemisi Akdeniz’e İniyor!

Rus Savaş Gemisi Akdeniz'e İniyor!

Çanakkale Boğazı'ndan geçen Rus Donanması'nın Karadeniz Filosu'na bağlı 127 borda numaralı savaş gemisi Minsk, Akdeniz'de inmek üzere yol aldı.

13 Aralık 2017 - 12:54

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, Suriye'deki askerini çekme kararının ardından gözler, birkaç yıldır savaş gemileriyle bu ülkeye askeri malzeme taşıyan Rusya'nın, Türk boğazlarındaki gemi trafiğine çevrildi.

Suriye'deki askeri deniz üssüne çok defa gidip gelen Rus Donanması'nın Karadeniz Filosu'na ait 127 borda numaralı 'Minsk' adlı savaş gemisi, bugün bir kez daha Çanakkale Boğazı'ndan geçti. Marmara Denizi'nden Çanakkale Boğazı'na giriş yaptıktan sonra saat 10.30'da Çanakkale önlerine ulaşan Rus savaş gemisi Minsk'e, Türk Sahil Güvenlik Komutanlığı'na ait bir bot eşlik etti.

Rus savaş gemisi Minsk'in, Ege Denizi'ne açıldıktan sonra Suriye'deki Rus askeri üssüne gitmek üzere Akdeniz'e ineceği ileri sürüldü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Sosyal Güvenlik ve Sağlık Hizmetleri Reformu, Tüm Dünyaya Örnek Olmuştur”
'Sosyal Güvenlik ve Sağlık Hizmetleri Reformu, Tüm Dünyaya...
Enerji Bakanı Dönmez TürkAkım Alım Terminalini Ziyaret Etti
Enerji Bakanı Dönmez TürkAkım Alım Terminalini Ziyaret Etti