Silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Doç. Dr. Sinan Ateş’in hayrı için Zafer Partisi Ankara il başkanı Tuğba Mızrak organizasyonuyla lokma dağıtımı yapıldı.
30 Aralık günü Ankara’nın Çankaya ilçesi Çukurambar semtinde, Cuma namazı çıkışında uğradığı silahlı saldırı sonucu olay yerinde hayatını kaybeden Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Doç. Dr. Sinan Ateş için anma programları devam ediyor.
Zafer Partisi Ankara il başkanı Tuğba Mızrak öncülüğünde, Ankara Yenimahalle ilçe başkanlığı organizasyonuyla Cuma namazı çıkışında Varlık Cami’de Şehit Doç. Dr. Sinan Ateş hayrına lokma ikramı yapıldı.
Lokma dağıtımıyla ilgili açıklama yapan Zafer Partisi Ankara il başkanı Tuğba Mızrak, “Zafer Partisi Yenimahalle İlçe Başkanlığımızın organizasyonuyla Cuma namazını müteakip Şehit Doç.Dr. Sinan Ateş başkanın hayrına lokma ikramı yapıldı. Katılan, duasını esirgemeyen tüm genel merkez, il ve ilçe yöneticilerimize, Ankara il gençlik kollarımıza teşekkür ederim.” Dedi.