|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Trafik Haftasında Jandarma Sürücüleri Bilgilendirdi, Çocukları...
  • Reklam

Trafik Haftasında Jandarma Sürücüleri Bilgilendirdi, Çocukları Sevindirdi

​Giresun İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı trafik timleri tarafından Trafik Haftası kapsamında gerçekleştirilen denetimde sürücüler kurallar hakkında bilgilendirilirken, çocuklar için çeşitli hediyeler verildi.

08 Mayıs 2021 - 18:50

​Giresun İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı trafik timleri tarafından Karayolları Trafik Güvenliği Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen denetimde sürücüler kurallar hakkında bilgilendirilirken, çocuklar için çeşitli hediyeler verildi.

Giresun İl Jandarma Komutanlığına bağlı trafik timleri, Trafik Haftası'nda yaptığı denetimlerde trafik kurallarına farkındalık oluşturmak için sürücüleri bilgilendirdi.

Trafik Haftası kapsamında İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk alanında bulunan köy grup yolları başta olmak üzere önemli güzergahlarda denetim noktaları oluşturuldu.

Korona virüs tedbirleri dikkate alınarak denetim noktasında durdurulan araç sürücülerine trafik timleri tarafından, “Evdeyim ama trafik kuralları aklımda”, “Öncelik hayatın öncelik yayanın”, “Trafikte her yıl daha iyiye” sloganları hatırlatılıp emniyet kemeri takmanın ve seyir halinde cep telefonu ile konuşmamanın önemi anlatıldı.

Sürücülere bilgilendirici broşür ve çocukları için boyama kitaplarının yer aldığı hediye paketleri dağıtıldı.

 

TR HABER AJANSI 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uyumsoft’un Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Özkan Metin Oldu
Uyumsoft’un Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Özkan Metin Oldu
Spor Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken 8 Altın Kural
Spor Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken 8 Altın Kural