|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
TÜMKİAD Başkanı ve Ailesinden Örnek Davranış
  • Reklam

TÜMKİAD Başkanı ve Ailesinden Örnek Davranış

İstanbul’un tanınmış İş İnsanlarından, Tüm Kalkınma İş Adamları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) Genel Başkanı Nihat Tanrıkulu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda günlük 15 bin adet maske üretimi yaparak resmi olarak açıklanan kampanyada yer aldıklarını açıkladı.

26 Nisan 2020 - 00:47

İstanbul’un tanınmış İş İnsanlarından,  Tüm Kalkınma İş Adamları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) Genel Başkanı Nihat Tanrıkulu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda günlük 15 bin adet maske üretimi yaparak resmi olarak açıklanan kampanyada yer aldıklarını açıkladı.

Türkiye Tekstil Sektörünün marka isimlerinden Öz Hikmet Tekstil, çok önemli bir çalışmanın altına imza atıyor…

Tanrıkulu aile şirketi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı maske dağıtımı için üretim yaparak bu kampanyada resmi olarak yerini aldı. 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Tüm Kalkınma İş Adamları ve Girişimciler Derneği Genel Başkanı Nihat Tanrıkulu, “Aile şirketimiz Öz Hikmet Tekstil, Metin Tanrıkulu kardeşimin öncülüğünde günlük 15 bin adet maske üretimi ile resmi olarak sayın cumhurbaşkanlığımızın kampanyasında yer alıyoruz. “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” Vatan sevgisi aşktır. Bizde iki aşk vardır; aile ve devlet aşkı…” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Emekli Emniyet Mensupları İSTANBUL BULUŞMASI 5 Kasım'da
Emekli Emniyet Mensupları İSTANBUL BULUŞMASI 5 Kasım'da
Trafik Müfettişi, Bakan Soylu'dan 42 gündür CEVAP Bekliyor..!
Trafik Müfettişi, Bakan Soylu'dan 42 gündür CEVAP Bekliyor..!