|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

‘Türk Olmadan Türk Milletinin Büyükelçisi Olamazsın’
  • Reklam

‘Türk Olmadan Türk Milletinin Büyükelçisi Olamazsın’

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Ülkücü Mustafa Erol'un katil zanlısı, Ermeni soykırım yalanının savunucusu, Alman Vatandaşı, asker kaçağı" Ozan Ceyhun'u Avusturya'nın başkenti Viyana'ya Büyükelçi olarak atamasına sert tepki gösterdi.

24 Şubat 2020 - 19:00

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Ülkücü Mustafa Erol'un Katil zanlısı'Ermeni soykırım yalanının savunucusu Dev-Sol Sanığı Ozan Ceyhun'u Viyana Büyükelçisi olarak atamasına bir tepki de İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'dan geldi.

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Ülkücü Mustafa Erol'un katil zanlısı, Ermeni soykırım yalanının savunucusu, Alman Vatandaşı, asker kaçağı" Ozan Ceyhun'u Avusturya'nın başkenti Viyana'ya Büyükelçi olarak atamasına sert tepki gösterdi.

Özdağ, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Ozan Ceyhun bir ülkücü kardeşimizi şehit ettiğini ve sözde Ermeni soykırımı iddialarına destek verdiğini biliyoruz. Türk olmadan Türk Milletinin büyükelçisi olamazsın, olsan olsan sarayın büyükelçisi olursun. O da sana yakışır." ifadelerini kullandı.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Müderrisoğlu'ndan Ayasofya'yla İlgili Çarpıcı Kulis
Müderrisoğlu'ndan Ayasofya'yla İlgili Çarpıcı Kulis
Müfettişlerin Trafik Suçlarını BELGELEME Zorunluluğu Yoktur
Müfettişlerin Trafik Suçlarını BELGELEME Zorunluluğu Yoktur