|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Türkiye genelinde 3 günde 36 bin 372 sürücüye RADAR CEZASI
  • Reklam

Türkiye genelinde 3 günde 36 bin 372 sürücüye RADAR CEZASI

Ülke Genelinde 3 günde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen denetimlerde 36 bin 372 araç/sürücünün hız ihlali yaptığı tespit edilerek, cezai işlem uygulandı

27 Ağustos 2020 - 23:27

Ülke Genelinde 3 günde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen denetimlerde 36 bin 372 araç/sürücünün hız ihlali yaptığı tespit edilerek, cezai işlem uygulandı.. 

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün radar denetimlerinin sonuçları hakkındaki açıklmasında şu ifadeler yer aldı :

"Ülkemizde Koronavirüs yayılımını önlemek amacıyla yürütülen tedbirlerin yanında, trafik güvenliğini sağlamak ve meydana gelen trafik kazaları ile ölüm ve yaralanmaları en aza indirmek önceliklerimiz arasındadır.

Bu kapsamda, sürücüleri trafik kural, yasaklama ve kısıtlamalarına uygun şekilde araç kullanmaya yöneltmek, hız ihlali kaynaklı trafik kazalarını önlemek amacıyla; 22-23-24 Ağustos 2020 tarihlerinde 3 gün süreyle Ülke Genelinde Eş Zamanlı Hız Denetimleri gerçekleştirildi.

Ülke genelinde 57 bin 547 araç/sürücü denetlendi,

  • 36 bin.372 araç/sürücünün hız ihlali yaptığı tespit edilerek işlem yapıldı.

Sürücülerimize öncelikli olarak kendi can güvenliklerinin sağlanması için trafik kurallarının önemi ve bu kurallara uymaları hususu hatırlatılır, bu denetimlerin sürekli olacağının bilinmesi kamuoyuna saygıyla duyurulur."

 

ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN-** TR HABER AJANSI 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cem Yılmaz’dan Ayşen Taş Taklidi
Cem Yılmaz’dan Ayşen Taş Taklidi
Kolaysoft, ‘Yılın e-Fatura e-Defter e-Arşiv Hizmeti’ Birincisi Oldu
Kolaysoft, ‘Yılın e-Fatura e-Defter e-Arşiv Hizmeti’ Birincisi...