|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Umut Partisi Genel Başkanı Bozkurt ’Türkiye kirli siyasetten...
  • Reklam

Umut Partisi Genel Başkanı Bozkurt 'Türkiye kirli siyasetten yoruldu.'

Türkiye'de medya baskısının olduğunu ifade eden Başkan Bozkurt, Türk siyasetinde başka lider ve partilerin ortaya çıkmasına "Havuz Medyası"nın engel olduğunu kaydederek şunları söyledi:

14 Haziran 2021 - 02:24

Halkın ülkenin geleceği konusunda kaygı duyduğunu ifade eden Umut Partisi Genel Başkanı Bozkurt "Türkiye kirli siyasetten yoruldu." Dedi.

Türkiyedeki siyaset anlayışıı eleştiren  Umut Partisi Genel Başkanı Abdulkadir Bozkurt, "Ülkemizi artık zenginlerin siyasetinden kurtarmamız gerekmektedir. Siyasetle ilgilenenlerin kendi menfaatlerini halkın menfaatinin üstünde görmesi vahim ve endişe vericidir." Diye konuştu.

Türkiye'de medya baskısının olduğunu ifade eden Başkan Bozkurt, Türk siyasetinde başka lider ve partilerin ortaya çıkmasına "Havuz Medyası"nın engel olduğunu kaydederek şunları söyledi:

"Halk olarak ülkemizin geleceği ile ilgili kaygılarımız her geçen gün daha çok artmaktadır. Ülkede bu kadar sıkıntı varken ülkeyi yönetenlerin bu sıkıntıları görmezden gelmesi ve halkın sorunlarını  çözememesi helallik istemesi düşündürücüdür.
Ülkemizi artık zenginlerin siyasetinden kurtarmamız gerekmektedir. Siyasetle ilgilenenlerin kendi menfaatlerini halkın menfaatinin üstünde görmesi vahim ve endişe vericidir. 
Havuz medyasının halkımızın önüne koyduğu siyasi partilerde çözüm aramak büyük bir hatadır. Türk siyasetinde başka lider ve partilerin ortaya çıkmasına engel olan havuz medyası halkımıza ne kadar zarar verdiğinin farkında değildir. En büyük endişem ise farkına vardıklarında inşallah geç olmaz.
Biz bu hayattan göç ettikten sonra hiç bir şey götüremeyeceğimizi gayet iyi biliyoruz. Tek götüreceğimiz yaptığımız hizmetlerden dolayı arkamızdan edilen hayır dualarıdır. 
Ülkemizdeki kutuplaştırılmaların farkında olmamız ve ülkemizdeki sorunları artık sorgulamamız lazımdır. Ülkemizde her alanda algı yönetimi yapılmaktadır. Olmayan olaylar tekrar edilerek varmış gibi gösterilmeye çalışılmaktadır. 
Halk olarak tecrübeyi tecrübe etmeyi alışkanlık haline getirdik. İlerde kaybedeceğimiz yarınlarımızın farkında değiliz.Bugün çocuklarımızı yan komşumuza güvenirken tereddüt yaşıyoruz.Çocuklarımızın yarınlarını ve geleceğini havuz medyası tarafından önümüze koyulan ve asla değişmesine müsade edilmeyen siyasi partilerde ve liderlerde aramak tecrübeyi tecrübe etmekten başka bir şey değildir."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kütahya'da bir ayda 9 bin 677 sürücüye CEZA
Kütahya'da bir ayda 9 bin 677 sürücüye CEZA
Yardımsever Motosikletli Polisler Ödüllendirildi
Yardımsever Motosikletli Polisler Ödüllendirildi