|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Ünlü Sanatçı Mehmet Ali Erbil Yoğun Bakımda 

Ünlü Sanatçı Mehmet Ali Erbil Yoğun Bakımda 

Düşme nedeniyle Acıbadem Maslak Hastanesi Acil Servisine kaldırılan ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil’in ameliyat edildiği ve yoğun bakımda olduğu belirtildi.

18 Ekim 2018 - 23:37

Evinde bilinmeyen bir nedenle düşerek kaburgaları kırılan ünlü sunucu ve sanatçı Mehmet Ali Erbil kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı.

18 Ekim 2018, Perşembe günü akşam saatlerinde düşme nedeniyle Acıbadem Maslak Hastanesi Acil Servisine kaldırılan ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil’in ameliyat edildiği ve yoğun bakımda olduğu belirtildi.

Acıbadem Maslak Hastanesi Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Semih Halezeroğlu, sanatçının durumu ile ilgili şu bilgileri verdi:

“Hastamız Mehmet Ali Erbil evinde düşme sonrası Acıbadem Maslak Hastanesi Acil Servisine getirilmiştir. Yapılan tetkiklerde kaburgalarında çoklu kırıklar ve sonucunda gelişen göğüs boşluğunda kanama ve hava birikmesi tanıları ile acil operasyona alınmıştır. Operasyon başarıyla sonuçlanmış ve hastamız yoğun bakımda takibe alınmıştır. Genel durumu şu an iyidir.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kartal İdman Yurdu Spor Kulübü Kuruldu
Kartal İdman Yurdu Spor Kulübü Kuruldu
Lassa Snoways 4 ile Sağlam Performans ve Emniyetli Sürüş
Lassa Snoways 4 ile Sağlam Performans ve Emniyetli Sürüş