|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Yeni görevlerine başlayan Emniyet Müdürlerine başarılar diledi
  • Reklam

Yeni görevlerine başlayan Emniyet Müdürlerine başarılar diledi

Emniyet Genel Müdürü (EGM) Mehmet Aktaş, dün düzenlenen Koordinasyon Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, 2020 yılı genel atama döneminde terfi ederek yeni görevlerine başlayan Emniyet Müdürlerine başarılar diledi

24 Haziran 2020 - 14:22 - Güncelleme: 24 Haziran 2020 - 14:42

Emniyet Genel Müdürü (EGM) Mehmet Aktaş, dün düzenlenen Koordinasyon Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, 2020 yılı genel atama döneminde terfi ederek yeni görevlerine başlayan Emniyet Müdürlerine başarılar diledi

Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek ve Merkez Değerlendirme Kurullarının kararları uyarınca, 2020 yılına ilişkin terfi değerlendirmeleri sonucunda 613'ü Emniyet Müdürü olmak üzere çeşitli rütbelerde toplam da 4 bin 29 personel bir üst rütbeye terfi ettirilmişti.

Konuşmasında Mehmet Aktaş, “Yeni görevlerine başlayan arkadaşlara başarılar diliyorum. İnşallah ülkemiz ve milletimiz adına hayırlı olsun.” ifadelerine yer verdi.

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş başkanlığında düzenlenen Koordinasyon Toplantısı, Emniyet Genel Müdür Yardımcıları ve  Daire Başkanların katılımıyla, İl Emniyet Müdürleri ve Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlerinin ise video konferans yöntemiyle dâhil olması ile dün gerçekleştirildi.

Toplantıyı başlatırken Emniyet Genel Müdürü  Mehmet Aktaş, “Değerli mesai arkadaşlarım salonda bulunan çok değerli arkadaşlarım, Genel Müdür Yardımcılarım, Başkanlarım ve makamlarından bizlere video konferans yöntemiyle katılan çok değerli Daire Başkanlarım, İllerimizde bulunan İl Emniyet Müdürlerimiz hepinizi saygı ve sevgiyle selamlayarak toplantıyı başlatıyorum.” ifadelerini kullandı.

Konuşmasının devamında  Aktaş, “Yeni görevlerine başlayan arkadaşlara başarılar diliyorum. İnşallah ülkemiz ve milletimiz adına hayırlı olsun.” ifadelerine yer verdi.

Toplantının ilk gündem maddesi olarak terörle mücadele konusuna değinen Emniyet Genel Müdürü Sayın Mehmet Aktaş “Yurt içindeki örgüt mensubu sayısı çok geriledi. Örgütün ikmal ve lojistik ağı önemli ölçüde geriledi. Gerekli çalışmaları sürdürmeye devam ediyoruz. İkna ve teslim çalışmaları aralıksız devam ediyor. Teslim olan örgüt mensubu sayısı 96’ya ulaştı. Örgütlerin olası provakatif eylemlerine karşı önlemlerimizi alalım” ifadelerini kullandı.

Toplantının devamında Mehmet Aktaş “Terör örgütleri konusunda olası provakatif eylemlere karşı gerekli önlemleri alıyoruz. Çalışmalarımızı arttıralım. Terör örgütleri sosyal medyayı etkin kullanmaya devam ediyor. Siber Suçlarla Mücadele Birimlerimiz tarafından konuların takibi yapılıyor. Mücadelemizi sürdüreceğiz. DEAŞ’la mücadelemiz aynı şekilde devam ediyor. FETÖ ile mücadele konusunda operasyonlarımız oldu çalışmalarımız devam ediyor. Mücadelemizi aralıksız sürdürmeye devam ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

“Trafik ile ilgili olarak sürekli tedbirlerimizi arttırarak çalışmalarımızı devam ettirelim.” talimatlarına yer veren  Aktaş, konuşmasının devamında “Uyuşturucu ile mücadele konusunda çok güzel sonuçlar alıyoruz rakamlarda çok iyi bir iyileşme var. Arkadaşlara teşekkür ediyorum. Mücadelemize aralıksız devam edeceğiz.” dedi.

Genel Müdür Aktaş, toplantının sonunda ülkemizde her alanda özveriyle görev yapan personele İl Emniyet Müdürleri şahsında teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

 

ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN-** TR HABER AJANSI

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Opel,  Online Hizmetleri ve Baharda Ödeme Koşulları ile Aralık’ta İddialı 
Opel,  Online Hizmetleri ve Baharda Ödeme Koşulları ile...
Pandemi, Lojistik Sektörünü Hızla Dijitalleştiriyor
Pandemi, Lojistik Sektörünü Hızla Dijitalleştiriyor