|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Yönetmen İhsan Taş’tan Lösemiye Dikkat Çeken Kitap
  • Reklam

Yönetmen İhsan Taş’tan Lösemiye Dikkat Çeken Kitap

Yönetmen İhsan Taş, Lösemi hastası bir çocuğun hayat hikâyesini işlediği ilk kitabını bitirmek için gün sayıyor. Uzun süredir kitabının üzerinde büyük bir titizlikle çalıştığı ifade eden Taş, kitabın tüm gelirlerini lösemili çocukların tedavisi için bağışlayacağını belirtti.

07 Aralık 2018 - 21:00

Bugüne kadar yaptığı başarılı film ve senaryo çalışmalarıyla isminden sıkça söz ettiren ünlü yapımcı ve yönetmen İhsan Taş ilk kitabını çıkarmaya hazırlanıyor.

Daha önce Kaçış 1950, Temel ile Dursun İstanbul’da ve Parayı Bulduk isimli sinema filmlerini hayata geçiren İhsan Taş, Lösemi hastası bir çocuğun hayat hikâyesini işlediği ilk kitabını bitirmek için gün sayıyor. Uzun süredir kitabının üzerinde büyük bir titizlikle çalıştığı ifade eden Taş, kitabın tüm gelirlerini lösemili çocukların tedavisi için bağışlayacağını belirtti.

Şu ana kadar birçok film senaryosu yazan İhsan Taş “İlk kitabımın sonuna geldim. Lösemi hastası bir çocuğun hayat hikâyesini işliyorum. Kitap yazmak, çok farklı bir duygu. Konu lösemi ve çocuk olunca duygu seli oluştu. Onun için çok heyecanlıyım. Her cümlesini bile defalarca dikkatle okuyarak tekrar gözden geçiriyorum. Kitabım bittiğinde, inanıyorum ki yüz binlerce genç yüreklere umut olacak. Kitabın tüm gelirlerini de lösemili çocukların tedavisi için bağışlayacağım.” Dedi

Sosyal sorumluluk projelerinin önemine de vurgu yapan İhsan Taş “Bu tür sosyal sorumluluk gerektiren projelerde bir sanatçı olarak halkımıza öncülük etmeliyiz” Diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sancaktepe’de Covid-19 tedbirleri kapsamında denetimler yapıldı
Sancaktepe’de Covid-19 tedbirleri kapsamında denetimler yapıldı
Çavuşoğlu: Türkiye, Doğu Akdeniz'deki Çıkarlarını Sonsuza Kadar Korumaya Devam Edecek
Çavuşoğlu: Türkiye, Doğu Akdeniz'deki Çıkarlarını Sonsuza...