|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Yunus Tim Amiri Özşener, TUMED’e plaket verdi
  • Reklam

Yunus Tim Amiri Özşener, TUMED'e plaket verdi

İzmir Emniyet Müdürlüğü motosikletli (Yunus) Timleri Amiri İsmail Özşener, İzmir Toplumsal Uyuşturucu ile Mücadele ve Eğitim Derneği (TUMED) Genel Başkanı Bedir Yalçın'a katkıları ve desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

12 Eylül 2020 - 18:39 - Güncelleme: 12 Eylül 2020 - 19:30

İzmir Emniyet Müdürlüğü  Asayiş şube bünyesindeki motosikletli (Yunus) Timleri Amiri İsmail Özşener, İzmir Toplumsal Uyuşturucu ile Mücadele ve Eğitim Derneği (TUMED) Genel Başkanı Bedir Yalçın ile  Kurucu üye Cihan Kılbaş'ı makamında kabul etti.

Yunus Timleri  Amiri İsmail Özşener, Genel Başkan Bedri Yalçın'a  İzmir Motosikletli (Yunus) Timleri Amirliğine yapmış olduğu katkılar ve uyuşturucu ile mücadeleye getirdikleri farkındalıktan dolayı teşekkür plaketi verdi.  

Dernek üyesi Hüseyin Çataltepe'nin kişisel sosyal medya hesabından ziyaret ile ilgili paylaşımında şu ifadeler yer aldı : 

" İzmir Emniyet Müdürlüğü Yunus Tim Merkezi Amiri Sn.İsmail Özşener İZMİR TUMED Genel Başkanımız Sn. Bedri Yalçın ve Kurucu üyemiz Sn.Cihan Kılbaş'ı makamında kabul ederek yaptığımız katkılardan ve uyuşturucu ile mücadeledeki iş birliğimizden dolayı derneğimize teşekkür plaketi vermiştir.

İZMİR TUMED ailemiz adına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.."

 

ÖZEL HABER- HALİS KAHRAMAN- TR HABER AJANSI 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kendine Şarkı Yazdı
Kendine Şarkı Yazdı
Tüketiciler, İstemediği Mesajları İYS’den Engelleyecek
Tüketiciler, İstemediği Mesajları İYS’den Engelleyecek