|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Ahmet Davutoğlu’ndan Sarıyer’e Ziyaret
  • Reklam

Ahmet Davutoğlu'ndan Sarıyer'e Ziyaret

Karar gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Kiras, yazarları Taha Akyol, Elif Çakır, Yıldıray Oğur ve yöneticileriyle bir araya gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, siyasetçi ve gazetecilerin hedef gösterilmesini kınadı.

21 Ocak 2021 - 18:35

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin ve beraberindeki heyetle birlikte Sarıyer’de incelemelerde bulundu.

Gelecek Partisi Sarıyer ilçe başkanı Erhan Vergili ve yönetim kurulu üyeleri ile de bir araya gelen Davutoğlu, beraberindeki heyetle birlikte, Sarıyer Reşitpaşa Mahallesi'nde bulunan Karar Gazetesi merkezini de ziyaret etti.   

Davutoğlu ziyarette, geçtiğimiz günlerde Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın saldırıya uğramasının ardından yaptığı haberlerle gündeme gelen Karar Gazetesi'nin yazarları ve yöneticileriyle sohbet etti.

Karar gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Kiras, yazarları Taha Akyol, Elif Çakır, Yıldıray Oğur ve yöneticileriyle bir araya gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, siyasetçi ve gazetecilerin hedef gösterilmesini kınadı.

Karar gazetesi yazarları Taha Akyol, Elif Çakır ve Yıldıray Oğur'un yaşadığı talihsiz durumla ilgili yanlarında olduğunun bilinmesini istediğini ifade eden Davutoğlu, "Karar gazetesi bu süreçte tarihi bir rol oynadı. Toplumun önemli bir kesiminin vicdanını harekete geçirdi. Gazetenizin tarafsız yayın politikasını takdirle karşılıyorum ve Türkiye’nin önemli bir yayın organı olan Karar'ı ilgiyle okuyorum" dedi.

Davutoğlu'na; Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Serkan Özcan, Genel Başkan Yardımcısı Kerim Rota, Genel Başkan Danışmanı Dinçer Türkmen, Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Erhan Vergili, Gelecek Partisi İstanbul ve Sarıyer yöneticileri eşlik etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polislerin özel hayatını düşünüyorsanız, 3600'ü verin..!
Polislerin özel hayatını düşünüyorsanız, 3600'ü verin..!
Polislerce sürücülere şapka, düdük, maske hediye edildi
Polislerce sürücülere şapka, düdük, maske hediye edildi