|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Alanya Sahilinde Köpek Balığı Dehşeti
  • Reklam

Alanya Sahilinde Köpek Balığı Dehşeti

Antalya'nın Alanya İlçesi'nde bir balıkçının ağlarına 2.5 metre boyunda, 220 kilo ağırlığında 'camgöz' türü köpek balığı takıldı. Kıyıya getirilen köpek balığı, turistlerin ilgi odağı oldu.

16 Ağustos 2011 - 17:49

Alanya'da 37 yıldır balıkçılık yapan 46 yaşındaki Hüseyin Çakal'ın Demirtaş sahilinde denize bıraktığı ağlara, 'camgöz' cinsi ölü bir köpekbalığı takıldı.

Sabah ağları toplamak için sahile giden Çakal, teknesiyle ağları çektiğinde 2,5 metre boyunda, yaklaşık 220 kilo ağırlında camgöz türü köpek balığı ile karşılaştı. Çakal'ın kıyıya getirdiği ölü köpek balığı, sahildeki turistlerin ilgi odağı oldu.

Turistler, köpek balığıyla fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı. Camgöz köpek balığının Ege ve Akdeniz'de yaşayan bir tür olduğunu belirten Hüseyin Çakal, "Camgöz türü köpek balığı derin denizde yaşar. Kıyıya 150- 200 metreden fazla yanaşmazlar ve tehlikeli değillerdir. Hayatımda ilk kez köpek balığı tuttum" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Bunu Yapan AK Parti Mensubu Olamaz'
Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Bunu Yapan AK Parti Mensubu Olamaz'
İBB Kurban Alanındaki Kasaplar Kaçtı, Vatandaş Kurbanını Kendisi Kesti
İBB Kurban Alanındaki Kasaplar Kaçtı, Vatandaş Kurbanını...