|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Başkanı Kadir Albayrak seçim Startını Şarköy’den Verdi
  • Reklam

Başkanı Kadir Albayrak seçim Startını Şarköy'den Verdi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak seçim Startını Şarköy'den verdi...

19 Şubat 2019 - 16:21

CHP tarafından yeniden büyükşehir belediye başkan adayı gösterilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, resmi seçim çalışmalarını Şarköy ve Saray'dan başlattı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olarak yaklaşık 5 yıldır görevi başında bulunan Kadir Albayrak, yeni dönem hazırlıklarını da sürdürüyor. Partisi CHP tarafından yeniden aday gösterilen Albayrak, resmi seçim startını da verdi.

Sosyal medya üzerinden seçim startı ile ilgili açıklamalarda bulunan Albayrak, şu ifadeleri kullandı:

“Günaydın sevgili Tekirdağlı hemşehrilerim, günaydın Türkiye...
Millet İttifakı CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak seçim startımızı vermiş bulunmaktayız. Seçim çalışmalarımıza en uç köylerimiz olan Şarköy ilçemize bağlı Kızılcaterzi ve Saray ilçemize bağlı Safaalan mahallelerimizde başlıyoruz.
Bir elimizde 2014 - 2019 dönemi “Hizmet Kitabı”, bir elimizde 2019 - 2024 dönemi “Seçim Kitabı” mahalle mahalle gezip, sıkılmadık el bırakmayacağız. Halkımızı dinleyerek birlikte çözümler geliştireceğiz. 
5 Yıllık hizmet dönemimiz boyunca, yapılan genel seçimlerde, siyasetlerini üzerimizden yapmaya çalışanlara da bir sözümüz var, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için çalışmalarımız başlamıştır. Şimdi vatandaşlarımıza hesap verme vaktidir. 
Hodri meydan...
2014-2019 dönemimizdeki çalışmalarımız, vatandaşlarımızın kararıyla, aynı heyecan, aynı gurur ve aynı mutlulukla artarak devam edecektir.
Çalışma saatlerimiz 7 Gün / 24 saattir. 
0506 703 8137 - - 0538 819 3134 no’lu telefonlardan bana ulaşabilir, whatsapp uygulamasından taleplerinizi iletebilirsiniz.
Sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cradlepoint'i satın alan Ericsson'dan Kapsamlı 5G Çözümleri
Cradlepoint'i satın alan Ericsson'dan Kapsamlı 5G Çözümleri
Şişecam’ın 'Together' Genç Yetenek Programı’na Başvurular Başladı
Şişecam’ın 'Together' Genç Yetenek Programı’na Başvurular...