|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

DSP’nin Şile Seçim Ofisi Açıldı
  • Reklam

DSP'nin Şile Seçim Ofisi Açıldı

31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimlerinde DSP’den İstanbul’un Şile ilçesinde Belediye Başkan adayı olan Ümit Yaşar Kaya’nın seçim koordinasyon merkezi törenle açıldı.

17 Mart 2019 - 06:14 - Güncelleme: 14 Mayıs 2019 - 06:02

31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimlerinde DSP’den İstanbul’un Şile ilçesinde  Belediye Başkan adayı olan Ümit Yaşar Kaya’nın seçim koordinasyon merkezi törenle açıldı.

DSP Şile Belediye Başkan Adayı Ümit Yaşar Kaya’nın, 'Çavuş Mahallesi Üsküdar Caddesi Kaymakamlık Karşısı No: 202/E Şile' adresindeki seçim koordinasyon merkezi 16 Mart 2019 Cumartesi Günü Saat 14.00’te faaliyete başladı.

Koordinasyon merkezi açılışına, DSP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Muammer Aydın, DSP İstanbul İl Başkanı Çiğdem Mercan, Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Ümit Şahbaz, Arnavutköy Belediye Başkan adayı Serdal Delikkaya, DSP Büyükçekmece meclis üyesi adayları Neziha Zeybek ve Mevlüt Şahbaz, DSP’liler, davetliler ve Şileliler katıldı.

Açılışta katılımcılar tarafından birer konuşma yapıldı, Şile seçim koordinasyon merkezinin kurdelesi katılımcılar tarafından beraberce kesildi.  

'ŞİLE'Yİ MARKA ŞEHİR YAPACAĞIM'

DSP Şile Seçim Koordinasyon merkezi açılışında kalabalığa seslenen, DSP Şile Belediye Başkan Adayı Ümit Yaşar Kaya, başkanlığa seçilmesi halinde ilk olarak yapacağı değişikliklerden bahsetti.

Seçim sloganı, “Özümüz Millet, Sözümüz Hizmet” olan DSP İstanbul Şile Belediye Başkan Adayı Ümit Yaşar Kaya, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde kazanacaklarını ve tüm Şile halkı için, ayrım gözetmeksizin, eşit, şeffaf ve dürüst belediyecilik anlayışı ile çalışacaklarını belirtti.

Projeleriyle Şile'nin 'Marka Şehir' olacağını, bu anlamda çelışmalarının hazır olduğunu ifade eden Ümit Yaşar Kaya şöyle konuştu: "1 Nisan'dan itibaren Şişli'deki tüm yurttaşlarımızı Allah'ın izni ile kucaklayacağız. Şileyi Marka Şehir Yapacağım. Bu minvalde Şileyi Şilelilerle Yönetmeye Talibim. Hiçbir ayrım gözetmeden tüm yurttaşlarımıza kucak açacağım.
Biz demokratik soluz. Gelecek biziz. Rahmetli Sayın Ecevit’in birer neferi olarak yola çıktık. Diğer partilerin 795 milyon seçim yardımı aldığı Mart 2019 yerel seçimlerinde hiçbir gelirimizin olmamasına karşın tamamen kendi imkanlarımızla halkın içinden, mahallelerden oluşturduğumuz meclis üyeleri adaylarımızla göreve talip olduk. Ben, Şile halkına hizmet etmek için bu görevi üstlendim. Şilede yaşamış esnaflık yapmış birisi olarak Şile’nin sorunlarını biliyorum. Halkın sorunlarını çözmeye ant içmiş, kentsel kalkınma projeleri olan başkan adayıyım.” Dedi.

Kaya, merhum Bülent Ecevit'in prensiplerini Şile’de hayata geçirecekleri projelerle yaşatacaklarını ifade etti.
Şile’yi sevgi odaklı, halkçı ve üreten kent anlayışı ile yöneteceklerine dikkat çeken Kaya, çok sayıda projesini Şileliler için hayata geçireceğini kaydetti.

Temel felsefesinin Şile’ye hizmet olduğunu belirten DSP Şile Belediye Başkan Adayı Ümit Yaşar Kaya, “Şile’yi hayata geçireceğimiz projelerle dünya markası mega kent yapmayı hedefliyorum. Her şeyden önce Belediye’nin kapısı insanlarımıza kapalı olmayacak ve Şileyi Şilelilerle yönetmeye talibim.” Diye konuştu.

HABERİN FOTO GALERİSİ

MÜCADELEMİZ ADAYLARIMIZIN ÇALIŞMALARIYLA TAÇLANACAK

DSP Şile Belediye Başkan Adayı Ümit Yaşar Kaya’yı desteklemek için Şile’ye geldiklerini ifade eden DSP İstanbul İl Başkanı Çiğdem Mercan’da, “mücadelemizin adaylarımızın çalışmalarıyla taçlanacağına inancım tamdır. Zorlu bir yarış içindeyiz. Yerinden korkanlar adaylarımızın afislerini kesmeye devam edebilirler, iftiralar atmaya devam edebilirler. Bu hareketler, bu insanların ne kadar kaygılı olduğunun göstergesidir. Oysa bizler onlara şimdi ve belediyelerde yer aldıktan sonra da çiçek vereceğiz. Çiçeği ister vazoya koyarlar, ister yerler, ister atarlar. Demokrasi tercih meselesidir. Biz halkla ittifak yaptık. Bu bir Halk Hareketidir. Bizi yıldıramazlar." Dedi.

Mercan, "Bu arada, Demokratik Sol Parti İstanbul İl Başkanlığı olarak yerel seçimlere yaklaşırken, tüm vatansever gençleri, birlikte mücadele vermek için davet ediyoruz. Buluşalım, konuşalım, boyun eğmeyelim, çalışalım, kazanalım. Bu millet, kendi gençlerinin vizyonu ile yönetilmeyi hak ediyor. Haydi gençler! Ak güvercin sizi bekliyor.” Diye konuştu.

HABERİN FOTO GALERİSİ

'HALKLA BERABER BELEDİYECİLİK YAPACAĞIZ'

DSP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı, partisinin Genel Başkan Yardımcısı ve eski İstanbul Barosu Başkanı Av. Muammer Aydın da koordinasyon merkezi açılışına katılarak bir konuşma yaptı.

DSP Şile Belediye Başkan Adayı Ümit Yaşar Kaya’yı desteklemek için Şile’ye geldiğini ifade eden DSP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muammer Aydın, DSP'nin Türkiye'yi 3 kez yönetmiş bir parti olduğuna dikkati çekerek, Bülent Ecevit'in kurduğu partide aday olmanın gururunu yaşadığını söyledi.

Bu seçimlerde DSP'nin İstanbul'da çok önemli başarılar elde edeceğini belirten Muammer Aydın, "Demokratik Sol Parti’nin yükselişi sürüyor. Çığ gibi büyüyen bir partimiz var. 39 ilçe adayımızla birlikte çalışarak İstanbul'da DSP'yi yerel seçimlerde lider parti haline getireceğiz. Şile’de de, 39 ilçemizde de, İstanbul’da da halka hizmet yarışına girdi adaylarımız. Bütün Türkiye’de belediye başkan adaylarımız ittifakın dışında kalan tek sol parti olarak seçimlerde yer alıyor. Türkiye’nin kurtuluşu Demokratik Sol Parti’dir." Dedi.

Aydın, "Biz İstanbul’a geldiğimiz zaman İstanbul’da İstanbullunun ihtiyacı için, halk için halkla beraber belediyecilik yapacağız. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin tüm kaynaklarını ihtiyacı olan ve buradan hizmet alması gereken vatandaşlarımız için kullanacağız." Diye konuştu. 

HABERİN FOTO GALERİSİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pentagon'dan Doğu Akdeniz Gerilimi Açıklaması 'Endişeliyiz'
Pentagon'dan Doğu Akdeniz Gerilimi Açıklaması 'Endişeliyiz'
2023 Hedeflerimize, 2053 ve 2071 Vizyonumuza Uygun bir Türkiye'yi Milletçe el ele İnşa Edeceğiz
2023 Hedeflerimize, 2053 ve 2071 Vizyonumuza Uygun bir Türkiye'yi...