|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Gelecek Partisi Sancaktepe’de yeni üyelere rozetleri takıldı
  • Reklam

Gelecek Partisi Sancaktepe'de yeni üyelere rozetleri takıldı

Gelecek Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı Sancaktepe Gönül Sofrası tesislerinde rozet takma töreni düzenledi.

23 Eylül 2020 - 12:52 - Güncelleme: 23 Eylül 2020 - 12:58

Gelecek Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı Sancaktepe Gönül Sofrası tesislerinde rozet takma töreni düzenledi.


Pandemi nedeniyle Koranavirüs tedbirleri kapsamında düzenlenen rozet takma törenine Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, İstanbul İl Teşkilat Başkanı Metin Karakaş, İstanbul İl Teşkilat Sorumlusu Cihan Tiryaki,  Sancaktepe İlçe Başkanı Murat Şahin ve partililer katıldı.

Kısa süren törende Gelecek Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Murat Şahin ; “ İlçemizi yeni kurduk ve kısa sürede 400 den fazla üyemiz var 500 üyeye yaklaştık. Burada büyük coşkulu katılımla rozetleri takmak isterdik Pandemiden dolayı küçük bir organizasyon yaptık. Katılımınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Burada hepimiz biziz böyle yola çıktık. Kuruluşumuzun üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen  her geçen gün artan ilgi ile karşılaşıyoruz. İlçemizde artık Gelecek Partisi var “ifadelerini kullandı.

Rozet Takma Töreninde konuşan Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin ; “  İlçe Başkanımıza ve Arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Sancaktepe’de iyi bir ilçe teşkilatı kurdular. Hızlı bir şekilde teşkilatlanmayı sağladılar. İlçe binasını hazırladılar. İlçe Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz. Aramızda ailemizin büyümesine vesile olan değerli yeni üyelerimiz var.  Sizinle kendimizi daha güçlü hissettiğimizi ifade etmek istiyorum. Bizimle beraber olduğunuz ve gelecek umudumuzu büyüttüğünüz için teşekkür ediyorum.” Dedi.

Yapılan kısa konuşmaların ardından yeni üyelerin rozetleri takıldı.  Topluca günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından rozet takma töreni sona erdi.
Tevfik Erk / İstanbul

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Doğu Demirkol Gösteri Sezonuna Başladı
Doğu Demirkol Gösteri Sezonuna Başladı
Mevsim Geçişlerinde Vitaminsiz Kalmanın 5 Nedeni
Mevsim Geçişlerinde Vitaminsiz Kalmanın 5 Nedeni