|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığına Erhan Vergili...
  • Reklam

Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığına Erhan Vergili Atandı

Genel Başkanlığını Ahmet Davutoğlu’nun yaptığı Gelecek Partisi'nin Sarıyer İlçe Başkanlığı’na Sarıyer siyasetinin önemli isimlerinden Erhan Vergili atandı.

12 Kasım 2020 - 22:20 - Güncelleme: 13 Kasım 2020 - 02:52

Genel Başkanlığını Ahmet Davutoğlu’nun yaptığı Gelecek Partisi'nin Sarıyer İlçe Başkanlığı’na Sarıyer siyasetinin önemli isimlerinden Erhan Vergili atandı.

AK Parti Sarıyer kurucularından ve Sarıyer’in sevilen isimlerinden olan Erhan Vergili, AK Parti'den ayrılarak Ahmet Davutoğlu’nun Gelecek Partisi’ne geçmişti.  

Gelecek Partisi'nin Sarıyer İlçe Başkanlığı’na Sarıyer siyasetinin önemli isimlerinden Erhan Vergili'nin atandığını Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin sosyal medya hesabından "Sarıyer İlçe Başkanımız olarak Erhan Vergili atanmıştır. Hayırlı olsun Sarıyer." İfadesiyle duyurdu...

'SARIYER’İN GELECEĞİ İÇİN'

Sarıyer İlçe Yönetimini oluşturmak için çalışmalarını tamamladığını ifade eden Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Erhan Vergili, “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Sarıyer’de de umutlu bir geleceğe merhaba dedik. Geleceğe hep birlikte yürüyeceğiz. Demokrasi için, insan hakları için, güzel bir gelecek isteyip de başka partilerde düşüncelerini özgürce ifade edemeyen herkesi Gelecek Partisi’nin çatısı altında toplanmaya davet ediyorum.” Dedi.

'EL ELE, KOL KOLA, GÖNÜL GÖNÜLE'

Ülkemizde huzurun, adaletin ve refahın hoyratça ve hunharca yok edildiğini ve Gelecek Partisi olarak seyirci kalamayacaklarını kaydeden Erhan Vergili, “Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun önderliğinde, tüm halkımıza hizmet etmek için kutsal bir yola çıktık. Gelecek Partisi’nin ilkeleri doğrultusunda hiç kimseyi ötekileştirmeden, Sarıyer’deki dörtyüzbin vatandaşımızı da eşit görecek şekilde hareket edeceğiz. Türkiye’nin, İstanbul’un ve Boğaz’ın incisi Sarıyer’in yarınlarını, geleceğini düşünen herkesi bizimle birlikte hareket etmeye ve destek olmaya davet ediyorum. Bize güvenerek bu görevi veren Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’na, Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Selim Temurci’ye ve İl Başkanımız Sayın İsa Mesih Şahin’e de çok teşekkür ediyorum.  Ayrıca bugüne kadar tüm mücadelemde bana en büyük gücü veren eşim Selma ve sevgili kızlarım Defne Nazende ve İrem Asya’ya teşekkür ediyorum.  El ele, kol kola, gönül gönüle yürüyeceğimiz çok uzun bir yolumuz var. Sarıyer’imize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

ERHAN VERGİLİ HAKKINDA?

1977 Almanya doğumlu olan Erhan Vergili, aslen Sivas Suşehrilidir. 
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren başarılı işadamı Vergili evli ve iki kız çocuk babasıdır. 
Sarıyer siyasetinin de önemli isimlerinden olan Vergili AK Parti Rumelihisarı Kurucu Mahalle Başkanlığı yaptı. Vergili 2011 genel seçimlerinde de İstanbul 2. Bölgede Milletvekili Aday Adayı oldu. 
Birçok sivil toplum kuruluşunda da görev alan Vergili, Akil Gençlik Platformu İstanbul İl Başkanlığı yaptı.
Aydın Gençlik Derneği kuruculuğu ve genel başkan yardımcılığı ve İstanbul İl Başkanlığı görevinde bulundu.
Sarıyer’in önemli spor kulüplerinden biri olan Ferahevler Spor Kulübü’nde de asbaşkanlık görevinde bulundu. 
Siyasetteki aktif çalışmalarıyla dikkat çeken Vergili, Türkiye’nin birçok ilinde düzenlenen seminerlerde de görev aldı.
YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kütahya Emniyet Müdürü Koç, Polis Emeklileri Derneğini ziyaret etti
Kütahya Emniyet Müdürü Koç, Polis Emeklileri Derneğini ziyaret...
EGM Aktaş, BM Polis Müşavirini Konuk Etti
EGM Aktaş, BM Polis Müşavirini Konuk Etti