|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
’İş Büyüten’ Fuar 10 Ekim’de Açılıyor 
  • Reklam

'İş Büyüten' Fuar 10 Ekim'de Açılıyor 

MEDYA FORS Fuarcılık organizasyonu, UFRAD desteği, ERA Real Estate ana sponsorluğu ve A Para ana medya sponsorluğunda düzenlenen, 17. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı kurdele töreni, 10 Ekim saat 12.00 de CNR Fuar Merkezi 6’ncı Hall girişinde yapılacak....

06 Ekim 2019 - 15:24

MEDYA FORS Fuarcılık organizasyonu, UFRAD desteği, ERA Real Estate ana sponsorluğu ve A Para ana medya sponsorluğunda düzenlenen, 17. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı kurdele töreni, 10 Ekim saat 12.00 de CNR Fuar Merkezi 6’ncı Hall girişinde yapılacak....

Açılış, UFRAD Franchising Derneği Genel Başkanı Doç. Dr. Mustafa Aydın, Coldwell Banker Türkiye, Kıbrıs-ERA Real Estate Türkiye Kıbrıs Ülke Başkanı Gökhan Taş, Medyafors Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Özhan Erem, Firmaların sahipleri ve yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşecek.

MARKALAR SAHNEDE ; Yatırımcıların ve girişimcilerin markalarla buluşmak için sabırsızlıkla beklediği fuara, bu yıl yabancı yatırımcılardan büyük ilgi var!

Franchise ve Markalı Bayilik sisteminin tüm oyuncularını tek bir çatı altında buluşturan Bayim Olur musun Fuarı; Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD desteği, ERA Real Estate ana sponsorluğu ve A Para ana medya sponsorluğunda, 10-13 Ekim 2019 tarihleri arasında, CNR Fuar Merkezinde kapılarını açıyor.

Bu yıl 17. kez düzenlenecek olan fuar, 6-7. hollerde ulusal ve global ölçekte markalara ve on binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.

Gıdadan mobilyaya, gayrimenkulden bilişime birçok farklı sektörün franchise faaliyetlerinin tanıtılacağı fuarı bu yıl on binlerce kişinin ziyaret etmesi ve yüzlerce franchise anlaşması yapılması bekleniyor.

Fuarda bugüne kadar kayıt yaptıran özellikle yabancı ziyaretçilerin yoğunluğu öne çıkacak...Yabancıların Türk markalarına ilgisinin; master franchise, firma evlilikleri ve firma satın almaları şeklinde gelişmesi bekleniyor. 

Fuar bu açıdan da yurt dışına açılmak isteyen Türk markaları için önemli bir fırsat yaratıyor. Ayrıca yabancı yatırım fonları da geçen yıllarda olduğunca portföylerine katacakları Türk markalarıyla yine fuarda bir araya gelecekler.

FUARDA UFRAD SEMİNERLERİ

Türkiye’nin franchise alanında tek sektörel çatı kuruluşu olan UFRAD’ın, 17.kez desteklediği Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, ticaretin kapılarını açarken; seminerler, aktiviteler, showlar ve yeni ürün lansmanları ile de fark yaratacak. 

Fuarın ilk gününde, UFRAD seminer alanında, saat 13:00-14:30 arası “Güvenilir Ürün Güvenilir Hizmet” konu başlıklı panel düzenlenecek.
Moderatörlüğünü Güvenilir Ürün Platformu Genel Başkanı Celal Toprak’ın yapacağı panelde, İTO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ahmet Özer, İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Özer Ergün, TAB Gıda Franchise Müdürü İlhan Erkan ve ETÜDER Yönetim Kurulu Başkanı & G2M Eksper Yönetim Kurulu Başkanı Melih Şahinöz konuşmacı olarak yerini alarak üretici ve tüketicilere mesajlar verilecek.

Ayrıca Bayim Olur musun Fuarı içinde dört gün boyunca UFRAD SEMİNERLERİ kapsamında hem girişimcilere hem de markalara yol gösterici nitelikte seminerler düzenlenecek.

GASTRONOMİNİN NABZI DA BAYİM OLUR MUSUN ’DA ATACAK... 
Venezuela Büyük Elçisi de yarışmacılar arasında!

Fuarda bir diğer önemli gelişme ise; Dünya Master Chef’ler Birliği Türkiye Başkanı Şef Fikret Özdemir liderliğinde, Aşçılar ve Gastronomi Derneği AGADER ile “Bayim Olur musun” Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı iş birliğinde düzenlenen, Anatolian Salon Culinary Competitions yarışmalarıdır...

Etkinlikte Yarışma Ana Sponsoru Ülker G2M Eksper, Mutfak sponsoru Gürçelik Metal, Barista Sponsoru FM Kahve Barista Akademi, Ses Işık ve Sahne sponsoru Playback, Altın Kepçe Aşçılar ve Turizm Derneği, Çanakkale Aşçılar Derneği destekleri ile gastronomi sektörünün tutkusu olan gıda sektöründe hizmet veren ve alanında yolları kesişmiş aşçı, öğreten, öğrenci, işveren, tüketici, tedarikçi, gurme, blogger, basın mensupları ve herkes Bayim Olur musun Fuarı’nda 4 gün boyunca bir araya geliyor. 

Katılımcı sunumları, şef şovları, yarışmalar ve tadım şovları ile sektörün üst düzey karar vericileri, departman direktörleri, ünlü şeflerin katılımıyla gastronomi zirvesine dönüşen bu etkinlik 11- 12 Ekim 2019 tarihinde CNR Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek. 

Uluslararası diplomalı jüriler tarafından aylardır üzerinde çalışılmakta olunan Türkiye’nin çeşitli illerinde Anadolu Mutfağına hizmet veren lezzet elçileri ve mekanlarına “Üstün Lezzet Ödülü” verilecek.

Ayrıca, yarışmanın belirli kategorilerinin mutfak severlerin katılımına da açık olması sebebiyle, gastronomi tutkusu ile ünlü Venezuela’nın Türkiye Büyük Elçisi Jose Gregorio Bracho Reyes de yarışmacılar arasında olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye'den Doğu Akdeniz'de yeni NAVTEX hamlesi
Türkiye'den Doğu Akdeniz'de yeni NAVTEX hamlesi
İçişleri'nden 'Sokağa Çıkma Yasakları Gelebilir' İddialarına Yanıt
İçişleri'nden 'Sokağa Çıkma Yasakları Gelebilir' İddialarına...