|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
İstanbul’da 8 ilçeye 3 yıldızlı Emniyet Müdürü TAYİN...
  • Reklam

İstanbul'da 8 ilçeye 3 yıldızlı Emniyet Müdürü TAYİN edildi

İstanbul Valiliği,  Emniyet Genel Müdürlüğü 2021 yılı yaz dönemi atamaları kapsamında Valilik Makamı oluru ile 8 ilçeye 3 yıldızlı 2'inci sınıf Emniyet Müdürü'nün tayin edildiğini basın açıklaması ile kamuoyuna duyurdu.

04 Eylül 2021 - 13:02 - Güncelleme: 04 Eylül 2021 - 14:28

İstanbul Valiliği,  Emniyet Genel Müdürlüğü 2021 yılı yaz dönemi atamaları kapsamında Valilik Makamı oluru ile  8 ilçeye 3 yıldızlı 2'inci sınıf Emniyet Müdürü'nün tayin edildiğini basın açıklaması ile kamuoyuna duyurdu.

Artık Sarıyer, Büyükçekmece, Bakırköy, Esenyurt, Kadıköy, Bağcılar, Esenler ve Pendik ilçelerinde 3 yıldızlı 2'inci sınıf Emniyet Müdürleri görev yürütecek..

İstanbul Valiliği'nin İl Emniyet Müdürlüğü rütbeli personel görevlendirilmelerine ilişkin basın açıklaması'nda şu ifadeler yer aldı : 

" İSTANBUL İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ RÜTBELİ PERSONEL GÖREVLENDİRMELERİ

BASIN AÇIKLAMASI (2021-75)

           Emniyet Genel Müdürlüğü 2021 yılı yaz dönemi atamalarıyla ilimizde görevli 32 emniyet müdürü ve emniyet amiri çeşitli illere tayin olmuş; 12 emniyet müdürü ve emniyet amiri de ilimize atanmıştır.

         Bu kapsamda; 13 il emniyet müdür yardımcısı, 19 şube müdürü ve 18 ilçe emniyet müdürünün görevlerinde Valilik Makamı oluru ile değişikliğe gidilmiş olup, yeni görevlendirme listesi aşağıya çıkarılmıştır.

         İstanbul’dan başka illere tayin olan ve ilimizde göreve başlayan bütün personelimize yeni görevlerinde başarılar diliyor, yapılan atama ve görev değişikliklerinin hayırlı olmasını temenni ediyoruz.  

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. "

İL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCILARI

 

RÜTBESİ

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

2. SNF.EMN.MD.

RECEP TEPEBAŞ

İL EMN. MD. YRD.

2

2. SNF.EMN.MD.

HAKAN DEMİR

İL EMN. MD. YRD.

3

2. SNF.EMN.MD.

AYHAN KARADUMAN

İL EMN. MD. YRD.

4

2. SNF.EMN.MD.

GÜRHAN KAYA

İL EMN. MD. YRD.

5

2. SNF.EMN.MD.

CİHAT DAĞDEVİREN

İL EMN. MD. YRD.

6

2. SNF.EMN.MD.

SELÇUK ALDEMİR

İL EMN. MD. YRD.

7

2. SNF.EMN.MD.

CEVDET HÜROL ÖZTÜRK

İL EMN. MD. YRD.

8

2. SNF.EMN.MD.

HAKAN BOLAT

İL EMN. MD. YRD.

9

2. SNF.EMN.MD.

NİLGÜN SELVİ

İL EMN. MD. YRD.

10

2. SNF.EMN.MD.

HAKAN ALPARSLAN KIRBAŞ

İL EMN. MD. YRD.

11

2. SNF.EMN.MD.

NESLİHAN TÜRKÜN ALPAY

İL EMN. MD. YRD.

12

2. SNF.EMN.MD.

FİLİBYA SARAL

İL EMN. MD. YRD.

13

2. SNF.EMN.MD.

MANSUR BAYRAKTAR

İL EMN. MD. YRD.

 

ŞUBE MÜDÜRLERİ

 

RÜTBESİ

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

ABDURRAHMAN SOĞUKSU

TERÖRLE MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRÜ

2

4. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

HÜSEYİN KAYA

ÇEVİK KUVVET ŞUBE MÜDÜRÜ

3

3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

MUHAMMED HANİFİ ZENGİN

GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRÜ

4

3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

SERKAN KILINÇ

SİBER SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRÜ

5

4. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

ABİDİN ERİK

GÜVEN TİMLERİ ŞUBE MÜDÜRÜ

6

4. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

ÖMER FARUK GÜNAY

ÖNLEYİCİ HİZMETLER ŞUBE MÜDÜRÜ

7

3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

ÖZLEM TEMÜR

ÇOCUK ŞUBE MÜDÜRÜ

8

4. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

MUSTAFA PARASIZ

İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI ŞUBE MÜDÜRÜ

9

3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

SELMA GENÇKAYA

OLAY YERİ İNCELEME ŞUBE MÜDÜRÜ

10

4. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

MESUT DÖNER  (VEKALETEN)

GÖÇMEN KAÇ.MÜC. VE HUDUT KAP. ŞUBE MÜDÜRÜ

11

3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

ŞEKİP AKIN

EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ

12

3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

NURİYE OKYAY

STRATEJİ GELİŞTİRME ŞUBE MÜDÜRÜ

13

3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

YUSUF BURAK GÜLER

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE HABERLEŞME ŞUBE MÜDÜRÜ

14

3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

MUSTAFA ERGENÇ

BELGE YÖNETİMİ ŞUBE MÜDÜRÜ

15

3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

HAKAN ERİŞMİŞ

ÖZEL GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRÜ

16

3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

SÜLEYMAN GÖKDEMİR

İNŞAAT EMLAK ŞUBE MÜDÜRÜ

17

3.SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

RABİA ALTUN

DIŞ İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRÜ

18

3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

MURAT AYDIN

BOĞAZİÇİ KÖPRÜLERİ KORUMA ŞUBE MÜDÜRÜ

19

3. SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ

GÜLPINAR ADİR

BALTALİMANI POLİSEVİ ŞUBE MÜDÜRÜ

 

İLÇE MÜDÜRLERİ

 

RÜTBESİ

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

2. SNF.EMN.MD.

KORAY ŞENSOY

SARIYER İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

2

2. SNF.EMN.MD.

ERCAN ÖZMEN

BÜYÜKÇEKMECE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

3

2. SNF.EMN.MD.

GÜROL DİKYOL

BAKIRKÖY İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

4

3.SNF.EMN.MD.

HASAN DEMİRBAĞ

BEŞİKTAŞ İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

5

2.SNF.EMN.MD.

AYKUT KORKMAZ

ESENYURT İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

6

3.SNF.EMN.MD.

BARIŞ ÇUKUR

SANCAKTEPE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

7

2.SNF.EMN.MD.

BÜLENT ÇELİK

KADIKÖY İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

8

3.SNF.EMN.MD.

CENK BAL

ÜMRANİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

9

3.SNF.EMN.MD.

MURAT BAYHAN

KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

10

3.SNF.EMN.MD.

MUHARREM LEVENT TÜRKMEN

EYÜPSULTAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

11

4. SNF.EMN.MD.

ABDULLAH AFACAN

BAYRAMPAŞA İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

12

3.SNF.EMN.MD.

ÖMER ERHAN KONANÇ

ÇATALCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

13

4.SNF.EMN.MD.

ALİ KESİKOĞLU

MALTEPE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

14

4.SNF.EMN.MD.

İHSAN SÜNGÜ

GÜNGÖREN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

15

2.SNF.EMN.MD.

CEMAL ÜNLÜ

BAĞCILAR İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

16

2.SNF.EMN.MD.

MURAT UZUN

ESENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

17

4.SNF.EMN.MD.

KORKUT OKYAY

GAZİOSMANPAŞA İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

18

2.SNF.EMN.MD.

MURAT MİLLETSEVER

PENDİK İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu