|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Meral Akşener’e Örtülü Tehdit!
  • Reklam

Meral Akşener'e Örtülü Tehdit!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Üsküdar İlçe Seçim Kurulu'nda Cumhurbaşkanlığı adaylığı için 100 bin imza kampanyasına start verdiği gün ilginç bir olay yaşandı. Akşener'in Beylerbeyi'ndeki evinin karşı duvarına, "Her an her şey olabilir" diye örtülü tehdit mesajı yazıldı.

04 Mayıs 2018 - 15:43

Olay Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne ihbar edildi. Polisin soruşturma başlattığı tehditi Akşener'in basın danışmanı Murat İde sosyal medya hesabından, “İki saatte 50 bin imzayı aşan bir rüzgarın korkusudur bu” diye duyurdu.

İZDİHAM YAŞANDI

Görevliler tehdit içerikli duvar yazısını boyayarak kapattı. Akşener’in bu yazıya aldırış etmeden Seçim Kurulu’na gittiği öğrenildi. İstanbul polisinin Akşener’in evinin etrafında motorize ekip görevlendirdiği bildirildi. Akşener'in Üsküdar İlçe Seçim Kurulu'ndan başlattığı imza kampanyası adeta çığ gibi büyüdü. Başta Genel Başkan Yardımcıları Koray Aydın, Ümit Özdağ, İsmail Koncuk, Musavat Dervişoğlu ve Genel Sekreter Aytun Çıray olmak üzere tüm İYİ Partililer ilçe seçim kurullarında uzun kuyruklar oluşturdu. Pazar gününe kadar Akşener'e toplanacak imza sayısının 100 bin aşması bekleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye'de Can kaybı 4461'e, Vaka Sayısı 160 bin 974'e Yükseldi
Türkiye'de Can kaybı 4461'e, Vaka Sayısı 160 bin 974'e Yükseldi
Dolmuş şoförü İNDİRİMLİ ceza istedi
Dolmuş şoförü İNDİRİMLİ ceza istedi