|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Mert Terzioğlu, Simon-Kucher&Partners Global Yönetim Kurulu Üyesi...
  • Reklam

Mert Terzioğlu, Simon-Kucher&Partners Global Yönetim Kurulu Üyesi Olarak Atandı

Mert Terzioğlu, Simon-Kucher&Partners Global Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı

14 Ocak 2020 - 22:43

Uluslararası yönetim danışmanlığı şirketi Simon-Kucher & Partners Türkiye Yönetici Ortağı olarak görev yapan Mert Terzioğlu, mevcut görevine ek olarak Global Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevlendirildi.

Simon-Kucher & Partners bünyesinde görev yapan 9 uluslararası yönetim kurulu üyesinden biri olan Terzioğlu’nun atanması, danışmanlık şirketinin son dönemde en yüksek büyümeyi yakaladığı ülkelerden biri olan Türkiye’nin de önemini artıracak.

Simon-Kucher & Partners Türkiye Yönetici Ortağı Mert Terzioğlu, mevcut görevine ek olarak Simon-Kucher & Partners Global Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı. Terzioğlu’nun da katılımıyla Simon-Kucher & Partners Uluslararası Yönetim Kurulu, farklı ülkelerden 9 yöneticiden oluşuyor. Mert Terzioğlu’nun, global ölçekli kararlarda imza yetkisi olacak.

Uluslararası yönetim danışmanlığı şirketi Simon-Kucher & Partners’ın son dönemde en yüksek büyümeyi yakaladığı ülke olan Türkiye, kurum içindeki stratejik konumunu da gösteren bu atama ile uluslararası stratejilerde daha etkin olacak.

Bilkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra University of Rochester’da pazarlama alanına odaklanarak İşletme alanında master derecesi alan Mert Terzioğlu, Simon-Kucher’in ABD/Boston ofisinde 2010 yılında çalışmaya başladı. Büyüme stratejileri, ciro yönetimi, stratejik fiyatlandırma, prim sistemleri, pazara giriş stratejileri, dijital strateji ve fiyat optimizasyonu alanlarında uzmanlığı bulunan Mert Terzioğlu, B2B ve B2C alanlarında faaliyet gösteren çeşitli müşterilere danışmanlık yapıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kural Tanımaz Motosikletlilere ceza yağdı
Kural Tanımaz Motosikletlilere ceza yağdı
Polis Kökenli Başkan'dan Kaymakam'a
Polis Kökenli Başkan'dan Kaymakam'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti