|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Polis Medya Gazetesi Nisan Sayısı Beğenildi
  • Reklam

Polis Medya Gazetesi Nisan Sayısı Beğenildi

Ulusal ölçekli aylık yayımlanan ve 16 sayfadan oluşan polis teşkilatının sesi olan Polis Medya Gazetesi’nin 2021 Nisan ayı sayısı zengin haber içeriğiyle beğenildi.

03 Nisan 2021 - 13:42 - Güncelleme: 04 Nisan 2021 - 03:51

Ulusal ölçekli aylık yayımlanan ve 16 sayfadan oluşan polis teşkilatının sesi olan Polis Medya Gazetesi’nin 2021 Nisan ayı sayısı zengin haber içeriğiyle beğenildi.

Emniyet teşkilatının hizmetleri, polislerin özlük ve sosyal sorunları ve trafik güvenliği hizmetleriyle ilgili haberlerin de  yer aldığı yeni sayı okurlar tarafından beğenildi.

Gazete Genel Müdürü ve Sorumlu Yazıişleri Müdürü Raşit Karagöz, gazetenin Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nın devlet enformasyon sistemine kayıtlı olduğunu, her sayının 10 bin adet basıldığını belirterek, Cumhurbaşkanlığı, Bakanlıklar, Valilikler, Kaymakamlıklar, Emniyet Genel Müdürlüğü Merkez teşkilatı, 81 İl Emniyet Müdürlükleri ve  Polis Emeklileri Derneklerine her ay düzenli olarak ÜCRETSİZ iletildiğini bildirdi.

Gazete künyesinde  Raşit Karagöz Genel Müdür ve Sorumlu Yazıişleri Müdürü , Ahmet Kavlak Genel Kooordinatör, Abdullah Kaplan Protokol Müdürü, Halis Kahraman Haber Merkezi Müdürü, Sümer Taşkıran Yazı İşleri Müdürü, Muharrem Arabacı Haber Müdürü  ve Mehmet Köse İstihbarat Haber Şefi olarak yer alıyor.

Haber Muhabirleri ise, Korkmaz Yeşil, Gökmen Gürsoy,Hanifi Dağdeviren,Aziz Elitok,Hüseyin Kahraman,Mübarek Taşçı ve Ahmet Gömeç'ten oluşıyor.

Yazar Kadrosu ise Abdullah Kaplan, Korkmaz Yeşil, Adnan Şener,Mehmet Talayoğlu,Kenan Akdoğan ve Halis Kahraman’dan oluşuyor. 

Emekli Emniyet Mensubu olan Haber Merkezi Müdürü Halis Kahraman'ın ÖZEL HABER logolu haberlerinin yanısıra " Ekonomi reform paketinde yine polis unutuldu " başlıklı makalesi de bu sayıda yer aldı.

Gazetenin 2021 Nisan ayı sayısında yer alan bazı haber başlıkları şöyle sıralanıyor :

** Dernek Başkanı TV programında polislere 3600 istedi

**3600 ek gösterge artık verilsin,mağduriyet giderilsin..

**İstanbul'un tek kadın Vali Yardımcısı Özlem Bozkurt Gevrek : "Polis Medya Gazetesini ilgiyle okuyorum.." 

**Metin Alper'ler Kolay Yetişmiyor..!

** Emniyet internetten alışveriş yapanları uyardı 

**İstanbul'un Kadın Yunusları 

** Emniyet Müdürü Şuayip Doğanç Dualarla anıldı 

**Emniyet Trafik Başkanlığına müfettiş bir öneri sundu 

**Polislere özel indirimli Atış Poligonu

 

TR HABER AJANSI -** ÖZEL HABER -** HALİS KAHRAMAN 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Kağan Kağan
    2 ay önce
    Her yönüyle dolu dolu bir gazete. Her sayıyı sabırsızlıkla bekler olduk. Tebrikler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kutlu Yol Partisi Kuruldu
Kutlu Yol Partisi Kuruldu
Teknoloji Startupları Dünyayı Değiştiriyor
Teknoloji Startupları Dünyayı Değiştiriyor