|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Prof. Dr. Kutluk ÖZGÜVEN’in sözlerindeki çarpıtılan gerçek.
 • Reklam

Prof. Dr. Kutluk ÖZGÜVEN'in sözlerindeki çarpıtılan gerçek.

Programı Sunan Sabri BALAMAN saldırılara tepki gösterdi. Geçtiğimiz hafta Akit TV'de yayınalanan "Derin Kutu" programında Sabri Balaman'ın konuğu Prof Dr. Muttalip Kutluk Özgüven, ve Lütfi Özşahin olmuştu. Prof. Dr. Özgüven'in söylemlerini çarpıtarak gündeme taşıyan fuhuş lobisine cevap, programın sunucusu Sabri Balaman'dan geldi.

16 Mayıs 2020 - 18:49 - Güncelleme: 17 Mayıs 2020 - 18:39

Prof. Dr. Kutluk Özgüven'in programdaki ifadeleri kesilip çarpıtılarak yeni bir algı operasyonuna sebebiyet verdi. Sosyal medya üzerinden başlatılan bir linç kampanyası daha amacına ulaştırıldı. 

Geçtiğimiz hafta Akit TV'de yayınalanan "Derin Kutu" programında Sabri Balaman'ın konuğu Prof Dr. Muttalip Kutluk Özgüven ve Lütfi Özşahin oldu. Kadın-Erkek ilişkileri ve rolleri konusunun konuşulduğu programda, Prof. Dr. Özgüven'in Erken yaşta evlilik ile sarfettiği cümleler fuhuş lobisi tarafından çarpıtıldı.

Program sunucusu Sabri BALAMAN:

"Özgüven'in "Erken yaşta evliliği ilk ben karşı çıkarım." ifadelerini keserek gündem oluşturmaya çalışan fuhuş lobisinin ipini program sunucusu Sabri Balaman kesti.

SÖYLEMLER ÇARPITILDI

Özgüven'in sözlerinin algı oluşturulmaya çalışılarak çarpıtıldığını söyleyen Balaman, "Geçtiğimiz hafta moderatörlüğümde gerçekleşen #DerinKutu programında Sn. Özgüven’in söylemleri çarpıtılarak gündeme taşındı. VİDEONUN İÇERİK BAKIMINDAN ALGISIYLA OYNANMAMIŞ HALİ EKTEDİR. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifadelerine yer verdi.

DOĞRU BULMUYORUM

Pedofiliyi ve çocuk gelinleri normalleştirmek kapsamında algı yönetimi yapılmasını doğru bulmadığını söyleyen Sabri Balaman, "Pedofiliyi ve çocuk gelinleri normalleştirmek kapsamında algı yönetimi yapılarak medyaya servis edilen bu mesele şahsım adına DOĞRU BULMADIĞIM bir durumdur. Biz algı operasyonuna ve içeriğin alt metniyle oynanmasına karşıyız." dedi.

İşte Kutluk hocanın montajlananarak algı oluşturulmaya çalışılan ve "algı operasyonu nasıl yapılır? İtibar suikasti nasıl yapılır?" sorusuna ders olarak okutulacak derecede örnek olan o konuşmasının tamamı:" (habervakti.com)

Sabri Balaman, sosyal medya üzerinden ifadelerine şöyle devam etti.

"Ülkemizde bazı Lobiler'in iradenin üstünde mevzi elde etmesi manidar. Haksız ve hukuksuz ön yargılı kişi ve kurumlar kul hakkını ihlal ederken, vicdanlar birilerinin baskısından dolayı kör ve sağır olması ne acıdır. Sn. Kutluk Özgüven Bey'i hakktan uzak ve tek yanlı linç ettiniz..."

"Acziyet içinde olan Müslümanlar bunlar kadar cesaret gösteremedi, adamlar #LGBT liye ve #İstanbulSozleşmesi ne bile sahip çıkarken; Müslümanlar doğru sözü savunmaktan aciz..."

"Hal böyle iken bizim eziklerin kafası kumda çıkmaz, Onurlu insanlar islam adına şereflenmedikçe batı gücün zirvesinde olacak. Bu bedevilikten ve İsrail Uşaklığından kendimizi arındırmamız gereklidir. "

Türkiye Haber Ajansı
 

 

 

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Bir aktivist
  6 ay önce
  Sabri Balaman'ı tebrik etmek lazım. Delikanlı adammış. Lütfü beyin yaptığı gibi Kutluk beyi satmamış.
 • Burçin
  6 ay önce
  LGBT liler çok sevinecek
 • Halkın Tepkisi
  6 ay önce
  Prof. Kutluk Özgüven AKİT Tv de katıldığı programda söylediği bu sözlerini kesip biçme yöntemi ile çarpıtan İstanbul sözleşmesi, cinsiyet eşitliği ve LGBT örgütlerinin arkasındaki fuhuş lobisinin yoğun maniplasyonundan dolayı İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından görevine son verildi. Buda şunu gösteriyor. Aydın Üniversitesi Mütevelli heyeti başkanı Mustafa Aydın efendi, Prof. Kutluk hocanın İstanbul Sözleşmesine, LGBT'ye ve cinsiyet eşitliği sapıklığına çok uzun zamandır karşı çıkmasının bedelini böyle ödettirerek güya aydın görünmeye çalışıyor zengin öğrenci müşterilerine. Bu üniversitesiyi kuranların babaları müftü idi. Rahmetli Halit Aydın hoca evlatlarının bu Kur'an'ın hakikatlerine karşı olan tavırlarını görseydi kahrolurdu. Sn. Kutluk Özgüven'in orjinal konuşmasındaki "Erken yaşta evlliği ilk ben karşı çıkarım" ifadelerini keserek gündem oluşturmaya çalışan İstanbul sözleşmesi, LGBT ve cinsiyet eşitliğini savunan fuhuş lobisinin oyununa gelen Aydın Üniversitesi gibi sizde oyuna gelmeyin. Bu oyunlarına gelirseniz buna en çok fuhuş lobisi ve tataftarları sevinir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeni Yasakları Açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeni Yasakları Açıkladı
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Toplandı
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Toplandı