|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Sancaktepe’de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde farklı bir...
  • Reklam

Sancaktepe'de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde farklı bir etkinlik yaşandı

Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Halil Dede ve Müdür Yardımcıları ve Sancaktepe ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Şube Müdürü Murat Şit ile birlikte Özel ilgi Huzur Evi ve Yaşlı Bakım Merkezindeki yaşlıları ziyaret ettiler.

05 Aralık 2019 - 10:17 - Güncelleme: 05 Aralık 2019 - 10:26

SANCAKTEPE - Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Halil Dede ve Müdür Yardımcıları ve Sancaktepe  ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Şube Müdürü Murat Şit ile birlikte Özel ilgi Huzur Evi ve Yaşlı Bakım Merkezindeki yaşlıları ziyaret ettiler. 


3 Aralık  Dünya Engelliler Günü dolayısı ile ziyaret edilen Yaşlı Bakım Merkezindeki yaşlıların her birisiyle ayrı ayrı sohbet eden müdürler, yaşlılara ve Yaşlı Bakım Merkezi çalışanlarına yanlarında getirdikleri gülleri takdim ettiler. 

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile bir farkındalık oluşturmak istediklerini belirten müdürler bu amaçla Yaşlı Bakım Merkezindeki engelli ve yaşlıları ziyaret ettiklerini söylediler.

Engelli ve Yaşlıların hallerini hatırlarını sorarak onlarla sohbet eden müdürler  onları eğlendirmek için de Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ayarlanmış ses sanatçıları tarafından bir müzik ziyafeti sunulmasını sağladılar. 

Ziyarette Halk Eğitim Merkezi yetkilileriyle birlikte Huzur Evi ve Yaşlı Bakım Merkezini ziyaret eden, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şit, “ Böyle anlamlı bir günde böyle ince bir düşünceyle bu bakım merkezimizde barınan engelli ve yaşlılarımıza küçük bir müzik ziyafeti sunarak yaşlıları eğlendirmeye sebep olan onlara moral sağlayan başta Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz ve yardımcıları Şakir Gürdal,  Fatih veyisoğlu ve Sezgi Kızılay'a teşekkür ediyorum,” dedi. 

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Halil Dede, “bu ziyaretimizle ve beraberimizde getirdiğimiz ses sanatçılarımızın yaşlılarımıza sunduğu bu küçücük müzik ziyafeti ile yaşlılarımızın nasıl mutlu olduklarını gördük.  Dolayısı ile bu tür etkinlikleri daha fazla yapmamız gerektiğini anladık “dedi.
Tevfik Erk / İstanbul

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Derbide zafer VakıfBank'ın
Derbide zafer VakıfBank'ın
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Koronavirüs Testi Pozitif...