|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
"SMA Hastası Polis Çocuğu YARDIM ELİ Bekliyor..! "
  • Reklam

"SMA Hastası Polis Çocuğu YARDIM ELİ Bekliyor..! "

Hatay İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli polis memuru Şükrü Eser'in SMA Tip 1 hastası oğlu BEYAZIT için valilik izni alınarak başlatılan yasal sosyal yardım kampanyası devam ediyor..

06 Haziran 2021 - 13:02 - Güncelleme: 06 Haziran 2021 - 14:28

Hatay İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli polis memuru Şükrü Eser'in  SMA Tip 1 hastası oğlu BEYAZIT için valilik izni alınarak başlatılan yasal sosyal yardım kampanyası devam ediyor..
 
Polis Emekli Portalları ve Polis Emeklilerinin Sesi Medya Grubu Başkanı İmdat Sami Çiftçi, sosyal medyada yer alan polis sayfalarında yaptığı paylaşım ile emeklisi ve çalışanı ile polis teşkilatı mensuplarına seslenerek, yardım kampanyasına maddi destek çağrısında bulundu.
 
Başkan Çiftçi, paylaşımında,"Polis Emekli Portalları ve Polis Emeklilerinin Sesi Medya grubu olarak valilik izni olmayan hiç bir kampanyaya dahil olmadık..Yasal izin belgesi olan bu meslektaşımızın evladına nefes olmak için yüreğinize sesleniyorum..Beyazıt için tedavi gideri olan paranın % 50'ye yakını toplanmış durumda ...HADİ SON BİR GAYRET için kolları sıvama vakti... " ifadelerini kullandı.
." 

Başkan İmdat Sami Çiftçi'nin yardım kampanyası ilgili olarak yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı : 

"EMEKLİSİ VE ÇALIŞANI İLE POLİS TEŞKİLATINA SESLENİYORUM.....!

BİZİ DUYAN VARMI.?

Birlik ve beraberliğin en güzel örneğini veren öğretmenler... Askerler .. Yaşadıkları en sıkıntılı günlerde birbirlerinin yanında olmayı başaran yegane meslek guruplarından bir kaçıdır...Diğer meslek guruplarında da bunu başaranlar var....

BİZ BU KADAR ACİZ MİYİZ..?

Biz Emniyet Teşkilatının güzide mensupları nedense en sıkıntılı durumlarda bile bir birimize duyarsız kalmayı nasıl beceriyoruz anlamış değilim ..

Ülkemizde SMA TİP 1 Hastalığına malesef çözüm bulamayan bilim adamları bu hastalığa yakalanan hasta sahipleri yurt dışına götürmeye mecbur kılınmışlar..Yani el mahkum... ve çok büyük rakamlarla bu başka ülkelerde tedavi edilebilir duruma gelmiş... ancak maliyeti öyle her babayiğidin altından kalkabilecek rakamlar değil.

Bu durumdan muzdarıp meslektaşlarımızın çocukları için bunu başaramamış olmanın nedenelerine bakacak olursak Bizim teşkilatın mensuplarının yüreklerinin temizliği ve merhamet duygularının ağır bastığından zerre kadar şüphem yok ancak bu tip organizasyonları başaramıyor. sadece bu duruma üzülmekten kendimizi çaresiz hissetmekten bir türlü kurtulamıyoruz.

Hatay İskenderun kadrosunda görevli polis memuru Şükrü ESER'in oğlu BEYAZIT için düzenlenen sosyal yardım kampanyası için kim ne yapmalı nasıl bir araya gelmeliyiz.. ki bu durumun bugün Beyazıt için yarın allah muhafaza birimizin yaşamayacağını kim garanti edebilir...

BUNDAN DOLAYI.......!

Buradan bir daha çağrımızı yineleyelim..

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ...

Bütün illerde il emniyet müdürlerimiz Değerli meslek büyüklerimiz 81 vilayet 81 il emniyet müdürü ve kurum uhdesinde 81 il sosyal hizmetler şube müdürlüğü var... ve ülke genelinde 973 ilçe var ve burada da çok değerli müdürlerimiz ve amirlerimiz var..Toplamda 1054 idareci var.. Ayrıca her ile bulunan polis eşleri yardımlaşma ve dayanışma derneği ve bu derneğin Başkanlık görevini ifa eden İL EMNİYET MÜDÜRLERİMİZİN DEĞERLİ EŞLERİ VE Yine İL EMNİYET MÜDÜRLÜKLERİ UHDESİNDE OLAN polis teşkilatını kalkındırma ve yaşatma Dernekleri Neden bu durum için öncülük yapmazlar.. Neden suskun kalırlar... Çalıştığımız vakit 10 nisan polis haftasında hali vakti yerinde olan herkese davetiye sattığımız günleri unutmadık.. Bunu yaptıran irade meslek tanımımızda olduğu gibi polis mağdur ve malüllerin yanında değilmi...? İşte bu sefer mağdur olan bizden biri kendi meslektaşımız.. ve mağdur neden Teşkilatın sevkate dolu ellerini kendimiz için uzatmayı başarmalıyız.

Buradan TÜM EMEKLİ EMNİYET MÜDÜRLERİ DERNEĞİ VE BU DERNEĞE BAĞLI ŞUBELER ve EMEKLİ POLİS DERNEKLERİ.. Bunların başında KAMU YARARINA ÇALIŞAN POLİS EMEKLİLERİ DERNEĞİ ve bu derneğe bağlı 43 ŞUBE Yine çeşitli illerde yardımlaşma ve dayanışma adı altında faaliyet gösteren 58 Polis emeklileri Dernekleri ... ile polis teşkilatını temsil eden sosyal yardım kuruluşları ve yine Polis Ekmeği ile büyümüş ve ülkede saygın konuma gelen DOKTOR AVUKAT. SANATCI. İŞ ADAMI. GAZETECİ. Kimlikleri ile öne çıkan polis çocukları Yani canımızdan bir parça olanlar...

NEYİ BEKLİYORUZ.....!

Beyazıt bebeğin babası polis memuru şükrü tedavi için yaş kriterini doldurduk kilo kriterini kaybetmeden bu işe el atmamız lazım derken Annesi saadet hanım bebeğine yemek vermemenin ızdırabını hergün yaşıyor... İlk çocuklarını bu hastalıktan kaybeden bu ailenin ikinci bir acıyı yaşamalarını hiç bir merhamet vicdan sahibi insan kabullenemez...!

BAŞARMALIYIZ .... %50.... NEDİR Kİ..!

Diğer meslek guruplarında olduğu gibi biz de kol kola girmeyi başarmalıyız.... Eminim illerde yapılacak organizasyonlarda hiç bir polis memuru hiç bir sivil memur bu sosyal sorumluluk projesinden kaçmaz... ancak bu gücü kullanacak değerli büyüklerimizin harekete geçmesi lazım ..Beyazıt için tedavi gideri olan paranın %50 ye yakını toplanmış durumda ...HADİ SON BİR GAYRET için kolları sıvama vakti... Sosyal ve özlük hakları için mücadele eden Polis ve Bekçi için biraz sıkıntılı durum diye düşünenler BİR PAKET SİGARA içmeyin .. 50 TL nerelere harcamıyoruz ki...!

Polis Emekli Portalları ve Polis Emeklilerinin Sesi Medya gurubu olarak valilik izni olmayan hiç bir kampanyaya dahil olmadık... Yasal izin belgesi olan bu meslektaşımızın evladına nefes olmak için yüreğinize sesleniyorum...

SEN YOKSAN BİR KİŞİ EKSİĞİZ......!

Beyazıt için zaman daralıyor... yukarıda sıraladığımız herkesten öz veri bekliyoruz... Bugün beyazıt için... Yarın.......?

LÜTFEN DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİNİZ...!

YASAL BAGIS IBAN NUMARASI : TR 25 0001 5001 5800 7312 9815 88

Saadet Eser - Vakıfbank "

 

TR HABER AJANSI -** ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uyumsoft’un Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Özkan Metin Oldu
Uyumsoft’un Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Özkan Metin Oldu
Spor Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken 8 Altın Kural
Spor Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken 8 Altın Kural