|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
" Trafik Medya Yüzü " Prof. Dr. Özkan’a ÖDÜL
  • Reklam

" Trafik Medya Yüzü " Prof. Dr. Özkan'a ÖDÜL

2020 yılı Trafik Medya Ödülleri sahiplerini buldu.. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan, 'Trafik Medya Yüzü' olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan ödül aldı.

05 Şubat 2021 - 17:00 - Güncelleme: 05 Şubat 2021 - 17:35

 2020 yılı Trafik Medya Ödülleri sahiplerini buldu..  Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan, 'Trafik Medya Yüzü' olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan ödül aldı.

Prof. Dr. Ömer Özkan, trafik güvenliğine ilişkin reklam filminde " Dikkatinizi Telefona Değil, Yola Verin..' mesajıyla ödüle layık görüldü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 2021-2030 Karayolu Trafik Güvenliği Strateji Belgesi ve Eylem Planı ile Trafik Medya Yüzlerinin Tanıtımı ve Trafik Medya Ödülleri Programı, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlendi.

İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen '2021-2030 Karayolu Trafik Güvenliği Strateji Belgesi ve Eylem Planı' kapsamında 'Trafik Medya Yüzleri' arasında seçilen Türkiye'deki ilk yüz nakli, çift kol ve kadavradan rahim nakli gibi önemli başarılara imza atan ekibin başkanı Prof. Dr. Ömer Özkan, trafik güvenliğine ilişkin reklam filminde " Dikkatinizi Telefona Değil, Yola Verin..' mesajıyla ödüle layık görüldü.

Ödül takdimlerinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, ödül sahipleri ve trafik medya yüzleriyle anı fotoğrafı çektirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinden aldığı ödül dolayısıyla büyük mutluluk duyduğunu belirten Prof. Dr. Ömer Özkan, “Günlük hayatımızın önemli bir bölümü trafikte geçiyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve İçişleri Bakanlığımızın bu konuya hassasiyetle yaklaşması ve gündemde tutması oldukça önemli. Bu anlamda böyle önemli bir projede yer almış olmaktan büyük onur duydum. Umarım bu mesajlarımız halkımızın trafik konusunda bilinçlenmesine vesile olur ve trafik kazaları azalarak, yaşanan kayıplar son bulur" dedi.

FARKLI KATEGORİLERDE ÖDÜL DAĞITILDI 

Ödül dağtım töreninde farklı kategorilerde ödüllerin takdimi yapıldı. Buna göre, cep telefonu kullanımı konusunda plastik cerrah Prof. Dr. Ömer Özkan, yaya önceliği konusunda milli yüzücü Sümeyye Boyacı, trafikte risk konusunda milli basketbolcu Shane Larkin, kırmızı ışık konusunda milli cimnastikci İbrahim Çolak ve aşırı hız konusunda milli Voleybolcu Hande Baladin medya yüzü olarak sertifika aldı.

HABER PROGRAMI 

Haber programları kategorisinde, TGRT Haber'deki "Hayatın İçinden" programıyla Mehmet Aydın, TRT Haber'deki "TRT Haber'de Dün Bugün" programıyla Selver Gözüaçık ve Ülke TV'deki "Erken Gündem" programıyla Şahin Karakaya ödüle layık görüldü.

TV DİZİLERİ 

TV Dizileri kategorisinde, STAR TV'deki "Sefirin Kızı" dizisinden Hivda Zizan Alp, TRT-1'deki "Şampiyon" dizisinden Tolgahan Sayışman ve ATV'deki "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinden Ozan Akbaba ödül aldı.

MAGAZİN PROGRAMLARI 

Magazin Programları kategorisinde, TV8'deki "Gel Konuşalım" programından Cengiz Semercioğlu, Beyaz TV'deki "Söylemezsem Olmaz" programıyla Bilal Özbilge ve Kanal D'deki "Neler Oluyor Hayatta" programıyla Nur Tuğba Namlı ödüle layık görüldü.

TÖRENE BAZI BAKANLAR DA KATILDI 

Törene TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, içişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Gençlik ve Spor Bakanı . Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Ankara Valisi Vasip Şahin de katıldı.

 

ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN- ** TR HABER AJANSI 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Axis Kağıthane AVM’den Kadın El Emeğine Tam Destek
Axis Kağıthane AVM’den Kadın El Emeğine Tam Destek
Vernel Max Yenilendi
Vernel Max Yenilendi