|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Cildinizi Mavi Işığa ve Toksinlere Karşı Koruyun
  • Reklam

Cildinizi Mavi Işığa ve Toksinlere Karşı Koruyun

Hydralist Smart Detox, akıllı cihazlardan yayılan yüksek enerjili mavi ışığı bir ayna gibi yansıtarak cildinizi koruyor.

19 Nisan 2019 - 12:46

Diadermine Hydralist Smart Detox ile Cildinizi Mavi Işığa ve Toksinlere Karşı Koruyun…

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında, hepimiz zamanımızın büyük bir kısmını telefon, bilgisayar gibi akıllı cihazlar ile geçiriyoruz. Peki, ekranlardan yayılan mavi ışığın cildinizde olumsuz etkiler yarattığını biliyor muydunuz? 110 yılı aşkın dermatoloji uzmanlığına sahip, güvenilir cilt bakım markası Diadermine’den, yeni Hydralist Smart Detox! İçeriğindeki Hyaluronik Asit ve Üzüm Kompleksi ile şehir hayatının koşturmasında cildinizi mavi ışığa ve toksinlere karşı koruyor; anında nemlendirirken cildinize detoks etkisi sağlıyor.

Akıllı cihazlardan yayılan mavi ışığa karşı cildinizi koruyun…

Araştırmalara göre; akıllı cihazların ekranlarından yayılan mavi ışık, cildimizde gözle görünen olumsuz etkilere yol açabiliyor. Uyku ve cilt yenilenmesinin doğal ritmini bozarken, cildimizdeki antioksidanların azalmasına da neden olabiliyor. Çözüm ise Hydralist Smart Detox ile dermatolojik cilt bakımı uzmanı Diadermine’den geliyor. Hydralist Smart Detox, akıllı cihazlardan yayılan yüksek enerjili mavi ışığı bir ayna gibi yansıtarak cildinizi koruyor.

Şehir hayatının yıpratıcı etkilerine karşı güçlü koruma…

Cildimize zarar veren bir diğer etken ise şehir hayatında maruz kaldığımız hava kirliliği, toz gibi toksinler. Hydralist Smart Detox serisi, güçlü antioksidan etkili formülü ile cildinizi şehir hayatının yıpratıcı etkilerine karşı koruyor. Ağırlığının bin katı kadar suyu hapseden Hyaluronik Asit ile cildinize gün boyu ihtiyacı olan nemi sağlıyor.

Üç özel ürünle cildiniz koruma altında...

Diadermine Hydralist Smart Detox serisi, sizi mavi ışıktan ve zararlı çevresel etkenlerden koruyan üç mucize ürün içeriyor: 

Hydralist Smart Detox Gündüz Kremi

Güçlü antioksidan etkili, koruyucu, ipeksi krem; cildinizi şehrin yıpratıcı etkilerine ve akıllı cihazlardan yayılan mavi ışığın olumsuz etkilerine karşı koruyor.

Daha yumuşak ve aydınlık bir görünüm için cildi nemlendiriyor.

Hydralist Smart Detox Gece Kremi

Güçlü antioksidan içeriği ve detoks etkisi sayesinde, cildinizi gece boyunca yenilerken, gün içinde maruz kaldığı yıpratıcı etkileri ortadan kaldırıyor ve cildinize kaybettiği nemi geri kazandırıyor.

Hydralist Smart Detox Kil Maskesi

Arındırıcı kil içeriği ve detoks etkisi ile cildinizi pürüzlerden, kirden ve fazla yağdan arındırıyor.

Araştırmalara göre; akıllı cihazların ekranlarından yayılan mavi ışık, cildimizde gözle görünen olumsuz etkilere yol açabiliyor. Uyku ve cilt yenilenmesinin doğal ritmini bozarken, cildimizdeki antioksidanların azalmasına da neden olabiliyor.
Çözüm ise Hydralist Smart Detox ile dermatolojik cilt bakımı uzmanı Diadermine’den geliyor. Hydralist Smart Detox, akıllı cihazlardan yayılan yüksek enerjili mavi ışığı bir ayna gibi yansıtarak cildinizi koruyor.

Fiyat bilgileri;
Diadermine Hydralist Smart Detox Gündüz Kremi:           39,90 TL
Diadermine Hydralist Smart Detox Gece Kremi:               39,90 TL
Diadermine Hydralist Smart Detox Kil Maskesi:                  9,90 TL

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trump'tan Rusya'nın Duyurduğu Koronavirüs Aşısı Açıklaması
Trump'tan Rusya'nın Duyurduğu Koronavirüs Aşısı Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Robert C. O’Brien ile Görüştü
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Robert C. O’Brien...