|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Gözaltı Morluklarına Sihirli Formül!
  • Reklam

Gözaltı Morluklarına Sihirli Formül!

Belli bir yaştan sonra ortaya çıkan gözaltı morlukları için dünyada kullanılan Neutriherbs, şimdi Türkiye’de.

02 Kasım 2019 - 22:22

Neutriherbs 24 k Retinol, kolajen, hyaluronic acid ve 24 ayar altın parçacıkları içeren göz çevresi maskesi gözaltı morlukları için sihirli bir formül içeriyor.

Belli bir yaştan sonra ortaya çıkan gözaltı morlukları için dünyada kullanılan Neutriherbs, şimdi Türkiye’de.

Neutriherbs yetkililerinden edinilen bilgilere göre; her maske 8 ml retinol collagen ve hyaluronic acid konsantre serum içerir.

Sadece 15 dakika da göz çevresindeki tüm kırışıkları ( kaz ayağı dahil) göz altı morluklarını ve torbalanmalarını gideren nano mikro teknoloji harikası 24 k retinol gold patch Türkiye de.

Retinol odaklı maske 15 dakika da mucizeler yaratıyor. Süper minik altın parçacıkla mineraller ile zenginleştirilmiş cilt metabolizmasını arttırır ve emilimi hızlandırır.


Retinol a vitamini cildi onarır ince çizgileri ve kırışıkları giderir, pürüzsüz bir görünüm ortaya çıkarır, üzüm çekirdeği yağı serbest radikallere karşı c vitamini emilimine yardımcı olur ve esnekliği arttırır. Yulaf peptidi antioksidan göz çevresinde ve gözaltındaki koyu halkları ve morlukları giderir kırışıkları giderir daha canlı bir göz çevresi ortaya çıkarır.


Hyaluronic acid göz çevresini yoğun nemlendirir cildin yaşlanmasını ve oksidasyonu önler kırışıkları ve ince çizgileri giderir. Coenzyme Q10 yaslanma karşıtı anti oksidan UV koruması sağlar.


Sadece 15 dakika da göz çevresi kırışıklarınızdan gözaltı torbalarından ve gözaltı morluklarından kurtulabilir daha genç ve sağlıklı bir göz çevresine sahip olabilirsiniz.

Sadece 15 dakika

1 ay düzenli olarak kullanıldığında ( haftada 1 maske)  minimum 6 ay kalıcı etki sağlar. Tamamen doğal ve bitkisel formüldür.


#gözaltıtorbaları #ciltbakımı #gözaltımorlukları #goz #KAZAYAĞI # botoks #botox #kırışıklıkgiderici Detaylı bilgi için, 0549 355 19 24 veya 'www.neutriherbsturkiye.com'

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polis Medya Gazetesi Aralık Sayısı Beğenildi.
Polis Medya Gazetesi Aralık Sayısı Beğenildi.
Koronavirüs Salgını DENETİM Bilançosu
Koronavirüs Salgını DENETİM Bilançosu