|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne TEŞEKKÜR

Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne TEŞEKKÜR

Türkiye Haber Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi Gazeteci Murat Özkan’ın annesi Memduha Özkan, ani rahatsızlık nedeniyle Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. 

23 Aralık 2018 - 23:02 - Güncelleme: 24 Aralık 2018 - 07:45

Türkiye Haber Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi Gazeteci Murat Özkan’ın annesi Memduha Özkan, ani rahatsızlık nedeniyle Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. 

Daha önce başka hastanelerde de tedavi gören Memduha Özkan, yeniden rahatsızlanması nedeniyle Ambulansla Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde götürülerek tedavi altına alındı.

Annesi Memduha Özkan’ın sağlık durumunun yeniden kazanılması için büyük bir çaba sarf edildiğini ifade eden Gazeteci Murat Özkan Annem Memduha Özkan uzun süreden bu yana çeşitli hastanelerde tedavi edildi. Ani rahatsızlığı ile Ambulansla Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirdik.

Hastalığı nedeniyle Annem Memduha Özkan’la yakından ilgilenen, işinin hakkını vererek yapan idealist hekimler; Hadarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Klinik Şefi Op. Dr. Mehmet Talu'ya, Annem Memduha Özkan'a Doğru teşhis ve tedavi uygulayarak sağlığına kavuşturan Doktoru Op. Dr. Ali Sürmelioğlu’na, Asistan Dr. Kadir Çorbacı’ya, Klinik Destek Sorumlusu Özkan Dolu’ya, Yatış Memuru Şennur Bayram’a, Sorumlu Hemşire Seda Akkaya’ya, Hemşireler Hamit Doğuşhan Atçı, Esma Durmaz Özçelik, Merve Yekçi’ye, Stajyer Hemşireler Hasret Gül Yılmaz, İlayda Gebeci, Tuğçe Kıyak'a, Annem Memduha Özkan'ın sağlığıyla yakından ilgilendikleri için sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım.” Dedi.

Biz de Türkiye Haber Ajansı olarak; Yönetim Kurulu Üyemiz Gazeteci Murat Özkan’ın annesi Memduha Özkan’a acil şifalar diliyor, Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesinin tüm hekim ve görevlilerine teşekkür ediyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polis kıyafetiyle otostop çeken emekli polise GÖZALTI
Polis kıyafetiyle otostop çeken emekli polise GÖZALTI
Polis İntiharları Basın Açıklaması ERTELENDİ
Polis İntiharları Basın Açıklaması ERTELENDİ