|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Haydarpaşa Numune Hastanesi’nin Efsane Doktorlarına Teşekkür
  • Reklam

Haydarpaşa Numune Hastanesi'nin Efsane Doktorlarına Teşekkür

Haydarpaşa Numune Hastanesi’nin Efsane Doktorlarına TEŞEKKÜR ! ...

02 Temmuz 2019 - 21:31 - Güncelleme: 03 Temmuz 2019 - 03:34

Haydarpaşa Numune Hastanesi’nin Efsane Doktorlarına

TEŞEKKÜR

Günümüzde, hizmet yarışının öne çıktığı sağlık sektöründe, artan rekabet sonucu, sağlık işletmelerinde de, kalitenin önemi daha da artıyor.

İnsanları hastalıklardan korumak ve hastalıkları tedavi etme görevini üstlenmiş olan hastaneler açısından Sağlık kurumlarında, hizmette kalitenin en önemli göstergesi hasta memnuniyeti.

Hasta memnuniyetini arttırmak için, hastaneler hizmette kaliteyi de her geçen gün arttırma ve iyileştirme yoluna gidiyor.

Her gün sağlık çalışanları yüzlerce fedakarlıklar yapıyor. Yanı başınızda şahit olduğunuz canlı örnekler elbette büyük mutluluk veriyor.

İşini en iyi şekilde yapmaya gayret gösteren sağlık çalışanlarının bu özveri ve fedakarlıklarını gören sahiplenen duyarlı hasta ve hasta yakınlarının olduğunu unutmamak gerek.

Gazeteci Gönül Yıldırım’ın teyzesi H.A. uzun zamandan bu yana İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi görüyor.

Teyzesinin hastalığı nedeniyle her gün hastaneye giden Gazeteci Gönül Yıldırım teyzesi H.A.’nın tedavi sürecindeki gözlemlerini şöyle anlatıyor:

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin efsane doktorlarının, gecelerini gündüzlerine katarak gösterdikleri fedakarlıklar, tüm takdirlerin üzerindedir.
Doktorluk, bir meslekten ötedir aslında. Hayatlarının en zor anlarını yaşayan hasta insanları, sağlığına kavuşturmaya adanmış kutsal bir görev doktorluk. 

Şubat 2019 tarihinden itibaren, hastalıklar geçirmekte olan ve hastanenin yoğun bakımında uzun dönem tedavi gören teyzem H.A. için, her gün hastaneye gidiyoruz.

Bu dönem içinde doktorlarımızın ne kadar çalışkan olduklarını, işlerini fedakarlıkla yaptıklarını ve hasta yakınları olan bizlere şefkatle yaklaştıklarını yakından yaşıyoruz.

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Aytekin Kaymakcı hocamıza hastalarıyla yakından ilgilendiği ve hastalarını sağlığa kavuşturmak için gösterdiği fedakarlık ve tüm hastane ekibiyle birlikte yaptıkları özverili çalışmaları için en derin şükranlarımızı ve saygılarımızı iletiyorum. 

Teyzem, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 2019 Mart ayında yattı.
22 Nisan tarihinde yaşadığı kriz nedeniyle, İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yoğun bakımında 3 hafta yattı.

Bu süreçte, teyzem H.A. ile yakından ilgilenen Dr. Songül Aktaş ve tüm yoğun bakım ekibi teyzemi iyileştirmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar.

Teyzem, sonrasında İç Hastalıkları Doktorumuz Prof. Dr. Refik Demirtunç ve ekibinin hastası oldu. Refik hocamız ve ekibi, teyzem ile çok ilgilendiler, Refik hocamızın hakkını asla ödeyemeyeceğiz.

Teyzem, hastanede yatarken 15 Haziran tarihinde yeniden sorunlar yaşadı ve hastanenin yoğun bakımında yeniden 2 hafta tedavi görürken, yoğun bakım doktorumuz Emrah Şenol hocamız ve tüm yoğun bakım ekibi ellerinden geleni yaptılar.

Nefroloji doktorumuz Bülent Demirelli başta olmak üzere, hastanenin kalp, göğüs gibi tüm branşlardaki doktorları büyük fedakarlık ile teyzemi ve tüm hastalarını iyileştirmek için çok çalışıyorlar. Teyzem, dün itibariyle, yoğun bakımdan çıkarak, doktorumuz Prof. Dr. Refik Demirtunç hocamızın servisine yeniden geçti.

Refik hocamız gibi bir doktor, dünyada bulunmaz.
Allah, Refik hocamızdan razı olsun.

Teyzem H.A.’nın tüm tedavi sürecinde özverilerle tedavisini sürdüren, İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki çok değerli hocalarımıza, tüm doktorlara, hemşirelere, hasta bakıcılara ve tüm hastane personeline emekleri için TEŞEKKÜR ederiz.

Çocuklarını doktorluk mesleğine yetiştiren tüm anne ve babalara çok minnettarız.
İyi ki doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız var.
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi -Beni Türk hekimlerine emanet ediniz.-”

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • hakan cay
    4 ay önce
    Kesinlikle katılıyorum Refik hoca bambaşka. Allah uzun hayırlı ömürler versin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Emniyet Müdürü :
Emniyet Müdürü : " Atlı Polis Birlikleri kaldırılmalı..! "
Emektar polisin SAHİPSİZLİK İsyanı
Emektar polisin SAHİPSİZLİK İsyanı