|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Kanser Tümörünü Yok Ediyor!
  • Reklam

Kanser Tümörünü Yok Ediyor!

Kansere doğal tedavi Barburt'dan. Bayburt'lu Lokman Hekim Münir Bozkurt'tan iddialı sözler.

12 Şubat 2011 - 02:05

Lokman Hekim geleneğinin günümüz temsilcilerinden Münir Bozkurt, alternatif tıp alanında yaptığı 24 yıllık çalışmanın sonunda, kanser tümörünü yok eden bir formül bulduğunu iddia ediyor. Hastalarından son derece olumlu sonuçlar aldığını söyleyen Bozkurt, “Ballı bitkisel karışım ile kanser tümörü ya küçülüyor, ya da yok oluyor” diyor.

“Alternatif Tıp” alanında 24 yıldır çalışmalar yapan Bayburtlu Lokman Hekim Münir Bozkurt, “kansere doğal çözüm” bulduğunu iddia ediyor.

Mürşidi Bayburtlu Hacı Şaban Efendi Hazretleri'nin işaretini emir telakki ettiğini belirten Bozkurt, 1986 yılında akciğer hastalıklarına başta Astım / Bronşit olmak üzere iyi gelen bal ve karışımın üzerinde çalışmalara başladığını söylüyor. Yıllar içerisinde “kalıtımsal / kronik” hastalıklara faydalı olup, hastaların iyileşmesine katkı sağlayan yüzde yüz doğal karışımları formüle eden çalışmalar yaptığını kaydediyor.

Bozkurt; astım, alerjik astım, bronşit, faranjit, zatürree gibi modern tıbbi imkanlarla kesin tedavisi zor olan hastalıkların iyileşmesine katkı sunan bala, “balın içine hiçbir şey katmaksızın, balda bulunan maddelerden bazılarını zenginleştirerek” elde ettiği formülün Almanlar tarafından incelendiğini, araştırıldığını ve kendilerine iyi bir para karşılığı verilmesini talep ettiklerini belirtiyor.

“BU BULUŞLAR ÜLKEME AİT OLMALI”

Daha sonra üzerinde çalışmalar yaptığı amansız hastalık kanser için hazırladığı karışımın da Avusturyalılar tarafından “kapsüle dönüştürülmek için toz olarak” talep edildiğini kaydeden Bozkurt, “Her iki talebi de reddettim. Çünkü bu buluşlar ülkeme ait olmalıydı” diyor.

Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan çok önemli bir kurum tarafından Ankara'ya çağırıldığını söyleyen Münir Bozkurt; başkanlığın kanser için formüle ettiği karışımı inceleyeceğini; fiziki ve hukuki altyapı çalışmalarını hazırlayıp bitirmesi gerektiğinin bildirildiğini ifade ediyor.

Tesis kurma aşamasında Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın tanıdığı 275 bin Türk Lirası hibeyi, “kul hakkı” sayarak reddettiğini belirten Bozkurt, mütevazı bir üretim tesisi kurduğuna dikkat çekiyor.

HER DERDE DEVA

‘Lokman hekim geleneği'nin günümüz temsilcilerinden Bayburtlu Münir Bozkurt'un, karaciğer büyümesi, karaciğer yağlanması, Hepatit B, C ve siroz hastalarının kullandığı gıda takviyeleri de bulunmakta. Bozkurt; mide ülseri, gastrit, reflü ve basur için hazırladığı gıda takviyelerinin üretim iznini de almış durumda.

Üretimi Bayburt'ta olan, dağıtımı ise Trabzon'da yapılan Münir Bozkurt'un her derde deva olan doğal karışımlarının, www.munirsultanmacunu.com ve www.sultanmacunu.com adlı internet siteleri de bulunuyor.

Sorusu olanlar; 0532 688 80 92 ve 0506 755 51 72 nolu telefonlardan Münir Bozkurt'a ulaşabilirler.

BAKANLIK İZNİ VAR

Münir Bozkurt, şimdi daha rahat üretim yapıyor... Çünkü, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'ndan hem çalışma izni, hem de gıda üretim izin belgesi var.

‘TÜMÖR YOK OLUYOR'

Bozkurt, hastalarından gelen olumlu haberlerle ilgili şunları söylüyor: “Kanser hastalarının ‘gıda takviyesi' olarak kullandıkları ballı bitkisel formülasyon, kullananların tamamına yakınında bağışıklık sistemini güçlendirip direnç artırmakta. Bazı hastalar tümörün durduğunu söylemekte, bazı hastalar tümörün küçüldüğünü, bazıları ise tümörün tamamen yok olduğunu söylemekteler. Tüm bu etkiler 27 gün kullanılan bir ‘KÜR' sonucunda, yani çok kısa bir sürede gerçekleşmektedir.”
“Formülasyon”larına Bakanlıklardan gerekli tüm izinleri alan Bozkurt, karışımlarına “gıda takviyesi” olarak izin alarak seri üretime Bayburt'ta başladı. 2.5 yıl sonra tamamladığı çalışmalarının tüm belgelerini Ankara'daki kuruma teslim eden Lokman Hekim Münir Bozkurt, kanserle ilgili karışımının incelemeye alındığını ve şu an bu sürecin devam ettiğini söylüyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
#BirBakmışız Hükümet, polislere 3600 ek gösterge vermiş..!
#BirBakmışız Hükümet, polislere 3600 ek gösterge vermiş..!
3600 Ek Gösterge Bekleyen Polisler,TELE 1 TV izledi
3600 Ek Gösterge Bekleyen Polisler,TELE 1 TV izledi